Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sosem jártam bulizni és nem...

Sosem jártam bulizni és nem szoktam táncolni, nagyon ciki lenne most elkezdeni 24 évesen?

Figyelt kérdés
23, nemsokára 24 éves lány vagyok. Mindig jártam iszogatni a barátaimmal, de úgy isten igazából nem voltam még bulizni, utoljára csak 18 évesen.. többnyire azért, mert nem nagyon voltak olyan barátaim, akikkel el lehetett menni. Most lett egy pár, de úgy érzem, nem tudok táncolni stb. olyan kínos, főleg fiú előtt. Egyébként tudok táncolni, mert verseny táncoltam, de nem tudom, hogy kell egy szórakozóhelyen. Szerintetek gáz ennyi idősen elkezdeni bulizni?
2018. febr. 22. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, senkire sincs ráírva hogy most kezdte. Ha feszengsz akkor táncolj akkor amikor sokan vannak így nem is kell komolyabb mozdulatokat mutatni meg elveszett a sok ember között. Esetleg melegítsetek otthon nekem úgy jobban szokott menni.
2018. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sohasem késő! Menj nyugodtan és érezd jól magad!
2018. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!