Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy leszálljanak...

Mit tegyek hogy leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap összevesztem az osztálytársammal, mert le rib. @ncozta a legjobb barátnőmet (csak úgy a semmiből megkérdezte tőle, hogy vagy rib. @nc?). Erre felkaptam a vizet hogy miért beszél így egy lánnyal, és látom anyukád nem tanított meg tisztelni a másikat. Erre Ő: rák egye ki a tetves családod, leszúrlak stb... ezt követően egyből rámírt az unokatestvére (aki a suliba jár ugyan úgy), hogy megkeres és megb @ssza a számat... nem válaszoltam, csak letiltottam. Ők cigányok, és igazából vannak haverjaik, akik ilyen tipikus mindíg lógok óráról, sötétek mint az éjszaka, ha valaki beszól nekik akkor megverik stb.. és kicsit berezeltem hogy mitcsinálnak hétfőn... tuti piszkálni fognak, meg leégetni, nem tudom mit tegyek hogy leszálljanak rólam és az osztályomról (mert ugye őket is piszkálják, az egyik fiúnak pl azt mondták hogy családipótlék, erre ideges lettem és beszólam nekik hogy ti is csak a családi miatt lettetek,utána persze meg remegtem mint a kocsonya... de ez novemberben volt)... a 8 fős “bandából” egyik 15 másik 16 (nem tudom hogy az utóbbi mit keres még általános iskola hetedik osztályában.) ötletek amivel lerázhatnám őket? A tanárok csak annyit mondanak hogy engedjem el a fülem mellett, de azt is amikor majd megvernek??!

13/L



2018. márc. 15. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanár azt is tudja amit itt leírtál? Mert ha nem, akkor ő azt hiszi hogy valami kis nézeteltérésről van szó és nem fenyegetésekről. Szülő-tanár-igazgató mindig lehetőség kell hogy legyen, ha bajban van, olyan nincs hogy senki nem képes semmit csinálni ha tudják hogy milyen szintű a probléma. De valószínűleg nem tudják.
2018. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerezz paprikasprét és lefújod mindet . Szólsz a szülőknek . Van bizonyítékod feljelented őket a fenyegetés miatt .
2018. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyet írni egy lánynak hogy "megba. szom a szádat" :o oké, cigányok de a mi iskolánkban még a legbalhésabb cigány se tenne ilyet.
2018. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!