Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz a pszichologus...

Szerintetek gaz a pszichologushoz kell jarnom?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csomó ember jár. Gázabb dolog emiatt megbélyegezni másokat, mert szerintem jobb segítséget kérni, minthogy később a problémáid nagyobb problémákká nőjjék ki magukat.

Én is jártam egy ideig, és ez idő alatt csomó olyan ismerős embert láttam ott üldögélni, akiknek nem is tudom mi keresni valójuk volt ott. Ezt nem azért mondom, hogy félj, hogy valaki meglát, hanem hogy talán a te környezetedben is vannak emberek, akik pszichológushoz járnak, csak a pletykálkodás és az ostoba emberek miatt inkább nem is hangoztatják, sőt inkább titkolják. De semmi rossz nincs benne, akik tudják mi is ez az egész, az nem fog megbélyegezni téged bolondként, aki meg igen, annak talán nincs is keresnivalója a társaságodban.

2018. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz. Erre neked van szükséged, hogy jobban megismerd magad, és bizonyos gátakat, lelki sérülést feldolgozz, és teljesebb értékű életet élhess. Légy fontos magadnak annyira, hogy nem érzed magad kevesebbnek attól, mert a problémáid megoldására szakember segítségével jutsz el. Rosszabb az, ha valaki szégyen miatt nem kezelteti magát, és a mentális bajaival együtt él, amik az évek során csak súlyosbodhatnak, ha nem foglalkozik vele.
2018. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi valaszokat :)
2018. márc. 24. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez normális dolog.

Sokkal rosszabb, hogy magyarul sem tudsz rendesen (és megkockáztatom azt is, hogy ezt nem is tudtad).

2018. márc. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Josephine Harkay válasza:
100%
Én is jártam életemben és nagyon segített. De csak akkor segít ha hajlandó vagy megváltozni, és az a legnehezebb, még ha be is látod hogy a pszichológusnak igaza van. Sokszor azért kell megváltoznod hogy jobban kibírd azokat akikkel muszáj kapcsolatban maradnod. Tegyük fel valaki erős kisebbségi érzést vált ki benned. A pszichológus önbizalomra nevel és akkor majd csak legyintesz annak a személynek a kritikájára. Sikeres eredményt kívánok!
2018. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Kérdésedre: három különféle hiba van az egy szál mondatodban.

Ebből egy elég komoly, a másik kellemetlen, a harmadik pedig az, hogy nem használsz ékezeteket.

2018. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Tehát:

a kellemetlen az, hogy szlengben beszélsz. Mi az, hogy "gáz" ? Magyar szót nem ismersz erre?


A komoly pedig az, hogy összezavarodtál írás közben. Mi az, hogy "a" pszichologushoz kell jarnom?

Helyesen így lenne a mondatod:

"Szerintetek PROBLÉMA AZ, HOGY pszichológushoz kell járnom?"


Erre mondtam, hogy ez nem - de az, hogy ennyire nem tudsz még az anyanyelveden SEM, az már igen.

2018. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fodor István Ferenc ***** válasza:
79%
Miért volna? És ha valaki fogorvoshoz megy? Akkor a foga fáj, ekkor meg a lelkével van gond. Egyébként én is voltam és nem vagyok bolond.
2018. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

legkozelebb azok irjanak akik nem kotnek bele hogy hogyan irom ki meg rendesen tudnak valaszolni a kerdesre

2 3 kommentelo volt aki nem kotott bele hogy hogyan irtam ki meg legalabb a kerdesre valaszoltak!

2018. ápr. 1. 06:33
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne húzd fel magad drágaságom.
2018. ápr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!