Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 186 cm vagyok 125 kiló és le...

186 cm vagyok 125 kiló és le szeretnék fogyni 65 kilóra! Vajon úgy sovány lennék? 21/F

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen
2018. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75-95 kg-ig kéne, ez alkattól függ. És ne gyötörd magad, nem baj ha nagydaeab maradsz, de a 125 az nagyon sok.
2018. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Badattitude válasza:
48%
Én 185 cm vagyok. Egyszer lefogytam 68 Kg-ra ..Ne akarj úgy kinézni !!!!!! Célozz meg 90 Kg-ot, az arányos a magasságoddal. Hacsak, nem szeretnél vízszintes giliszta lenni...:D Jó tanács : Egy nap meguntam, hogy 115 Kg vagyok. Sok volt, na ! :) Ajánlottak nekem minden szuper katyvaszt brutál pénzekért, még ráolvasást is. Vettem inkább egy 50 000 Forintos, ismert márkájú, direkt acélvázas MTB-t. Először addig tekertem, míg kezdtem fáradni, majd annál a pontnál visszafordultam. Ezt az egyszerű taktikát követve egyre nagyobb távokat tettem meg észrevétenül. Így a kezdeti 4 (...:D ) Km-ből rövidesen 10..20..majd stabil 50 km lett. Ennél a pontnál kezdtem egyfajta erőltetettebb menetben menni. Nagyobb sebességgel menni és azt tartani. Itt már hatványozódott az előjövő erőnlét. Az 50 Km nem tűnik soknak, ám egy nehéz MTB-vel csináltam. Le is gyalult rólam egy csomó felesleget ! Tavasszal kezdtem, de nyár közepére már egészségesen leadtam a felesleget, és megszűnt a légszomj. Semmi csodaszert nem használtam. Folyadék és egy szimpla balaton, vagy sport szelet amit magammal vittem. Sehol nem lett lógó bőr effektus . És nem mellesleg, hatalmas sikerélmény is. Pláne, amikor először kapod a visszajelzéseket...Légy részese mielőbb ! Remélem, segítettem !
2018. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Az biztos, hogy a 125kg, rohadt sok, de a 65kg,.a "ló túloldala" lenne. 80 - 90kg között lenne az ideális.
2018. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84kg az ideális ahhoz
dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!