Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem eszek semmit egy hétig,...

Nem eszek semmit egy hétig, csak iszok! Le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindössze csak kíváncsiságból csinálnám azt, hogy egy teljes hétig nem eszek semmit, csak iszok! Viszont annyi csalás lenne benne, hogy minden nap iszok 1 pohár fehérjét. (Semmi étkezés, csak napi 1 pohár fehérje és víz) Mit érnék el? Fogynék tőle? Több kiló jönne vissza, ha fehérje nélkül csinálnám? Köszi előre is a válaszokat!

2018. márc. 29. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:

2 kiló lemehet, az neked lefogyás?


A kilók visszajövetele attól függ, hogy utána mennyit s mit eszel. De fehérjével elvileg jobban teszel magadnak, persze így is bontasz izmot, ez világos, de kevesebbet.

Viszont lehet, hogy éhesebb leszel, valószínűleg ez egyéni.

2018. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
laposabb lenne a hasad, számottevő változás nem látszana egy hét után
2018. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbáld ki. 4 nap után zabáltam, annyira éhes voltam. Semmi hosszútávú eredménye nincs. De ez csak egy tanács, a te döntésed.
2018. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SZücsöm ***** válasza:
48%
Állítólag az emberi testnek van 1 olyan funkciója hogy ha hirtelen a megszokottól nagy csökkenés történik a kalóriabevitelből akkor a szervezeted pont hogy megpróbál minden áron zsírt elraktározni. Ezért szokták kitalálni a normális diétákat ahol a kalóriabeviteled nem ingadozhat össze vissza és természetesen a bevitt értéknek kisebbnek kell lennie mint az elégetettnek.
2018. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%
Szia! Én 6 napig birtam azt sem azért mert "fogyni akartam" így is borzasztó sovány vagyok.(16L..42kg) Szimplán ideg.. elég gyenge voltam sokat szédültem.. nem ajánlom.. lehet fogyni fogsz tőlle 1-2kilót.. de utánna farkas éhes leszel és csak eszel és eszel.. fel se tűnik majd de még több megy vissza mint amit legogytál.. de ha szeretnéd.. próbáld ki :)
2018. márc. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mint írtam is, csak kipróbálni akarom :D
2018. márc. 30. 04:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha épp nincs mázlid, akkor gyomorfekélyed lesz és műteni kell.
2018. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Son Rani ***** válasza:
100%
én 7 nap alatt 5 kilót fogytam így és semmi bajom nem volt. Az éhség 3 nap alatt elmúlik
2018. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!