Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most március van . Augusztusra...

Most március van . Augusztusra letudnék fogyni? 89 kiló vagyok

Figyelt kérdés
15 évé a lány. 168 cm . És 89 kiló vagyok . Nagyából 70re vagy 68re szeretnek lefogyni . Mit ajánlatok hogy ez sikeres legyen
2018. márc. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Van kb. 5 hónapod, ez alatt kellene ledobnod cirka 20 kilót. Nem lehetetlen, hiszen heti 1 kiló fogyásról van szó, ez teljesen reális. Használd a kaloriabazis.hu-t, olvasgass ott, sokat segít.
2018. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még ma kezdd el, ne halogasd. És okosan csináld, ne éheztesd magad!
2018. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Guglon diéta amely lerobbantja rólad..

Keress rá. Rendkívül hatásos 46 ruhamétetről 42-re 6 hó alatt.

2018. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tényleg ne éreztesd magad mert visszafog jönni (tapasztalat) csak egyel mindenből kevesebbet. És estére kerüld a zsíros szénhidrát gazdag ételeket ennyi a titka. És nem kell halálra mozogni magad. Én mozgás nélkül fogytam.vagy volt időszak mikor heti 2-3 szór futottam kondiztam. Sok sikert! Sikerülni fog hisz nem te vagy az első aki lefogyott!
2018. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Éreztesd=éheztesd bocsi
2018. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!