Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a pókoktól?

Miért félek ennyire a pókoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az egyszerű kaszás póktól is. Nagyon. Most is ráz a hideg miközben irom. A szobám meg tele van pókokkal! Ez normális? Ez valamilyen betegség? Mit csináljak?

2018. máj. 25. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Olvastam hogy este amikor alszol ramaszhatnak a fejedre, de az sem ritka hogy valakinek nyitva van a szaja es belemasznak te pedig reflexszeruen lenyeled oket.
2018. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lécci a kérdésemre válaszoljatok! Amúgy tudom, nem alszok nyitott szájjal szerencsére. Pls ne ijesztegess
2018. máj. 25. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan nyúvaszd ki őket a szobából, engem nagyon idegesítenek a pókhálók.

Jó kis 100 forintos légycsapó, avval lehet lapítani őket.

Vagy rovarirtó spray, fúj be vele őket, de addig ne legyél a szobában, mert nagyon büdös.

Én nem félek a pókoktól, valószínű azért, mert nem braziliában, vagy afrikában élünk.

Na ott aztán lenne okunk rá.....


Csóri kis kaszás pókok, csak gubbasztanak egész nap a hálójukban, és sehol egy muslica se.

Én sajnálom őket lecsapni, de muszáj, mert a hálók zavarnak nagyon.

2018. máj. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sose értetem ezt. Mitől félsz? Az egész állat nincs egy gramm, nincs mérge, nincs semmilyen olyanja, amivel benned kárt tehetne, nem szúr, nincs foga, egyszerűen te nem vagy neki táplálék, semmi. Amióta bemutatták azt az idióta Aratnofóbia c. filmet, mindenki tűzzel, vassal, agyonnyomással, vegyszerekkel irtja őket, pedig kevés ártatlanabb, hasznosabb jószág van errefelé. Legyeket fog és eszi meg. Mi ebben a félelmetes? Nem nő meg, nem mászik a szádba (baromság), nem nyeled le (még nagyobb baromság). Az egész egy mesterségesen felszított para. Félj a patkánytól (megharap, betegséget terjeszt), félj a cecelégytől (álomkór), de ne egy parányi puhatestűtől.
2018. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!