Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Józsefvárosi piacon lehet...

A Józsefvárosi piacon lehet kapni márka jelzésű ruhákat mint pl. : Retro, Mayo Chix ilyesmi (póló, nadrág. )?

Figyelt kérdés

Nem voltam még azért is tettem fel a kérdést, hogy érdemes-e elmenni, mert feleslegesen nem utazók el, csak ha tényleg megéri ott bevásárolni! 😊

Gondolkoztam még Szabadkán is, mert tőlünk az egy kicsivel van messzebb mint a Józsefvarosi, de nem tudom hova érné meg elmenni!?

Válaszokat előre is köszönöm!


2018. jún. 1. 12:18
 1/3 anonim válasza:
34%

Mi szabadkara szoktunk jarni. Markas ruhak abszolut megerik az arukat van olyan cuccom ami 4-5 eve megvan, ha tobbet veszel alkudni is lehet. Ami szerintem nem eri meg az a cipo, eddig kettot vettunk ott az egyik eleg jol birta kb 1 evig a masik viszont 3 het utan elkezdett szetmenni. Arakrol nem tudok semmit mondani mert mostanaban nem voltunk, viszont regen mi is a jozsefvarosira jartunk annal ez olcsobb szerintem. Amire erdemes figyelni, hogy minel messzebb van valami a bejarattol annal olcsobb. Egyebkent mi aszalt gyumit is ott szoktunk venni meg porospaprikat nagyon jo aron vannak is finomak is. Es ha mar arra jartok ne hagyjatok ki a vammentes boltot sem a magyar oldalon.

Diohelyban kb ennyi.

2018. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ván ócó cimkécske kícsi kínai, amit akarsz. Mayo, hólnap nemyo. Mient kérsz? Veszel tizet, adok neked ajándégba egy eredeti hamis Lacoste pólót. Igen, Száház uccai lakóst. Veszel százat, s lesz nekem jó nálatok.

Fű! fű nem érdekel? Azt is tudok adni. Nagyon ócó.

2018. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es nagyon-nagyon köszi! 😊

Igen a boltról hallottam már több helyről, hogy érdemes oda bemenni!

2018. jún. 1. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!