Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hataloméhes, irányításmáni...

Egy hataloméhes, irányításmániás ember miért akarja velem elhitetni, hogy bármit megtehet velem?

Figyelt kérdés

Olyanokat mond,hogy ha akar,a sérelmemre követ el dolgokat,meg elnyomhat,anélkül,hogy kiderülne. Ha el akar érni valamit,arrogáns és cinikus módon adja elő és hivalkodik az intelligenciájával.

Azt állítja,minden lépésemről tud és jobban ismer engem,mint én saját magamat. Minden szemétségre azt mondja,hogy "jajj csak a saját érdekedben teszem".



2018. jún. 7. 16:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem fogom tűrni hogy zaklasson. Igenis a pofajaba mondom hogy szálljon le rólam,mert baj lesz! Akár tetszik neki akár nem. Ha valami baja van,az az Ő baja,nem az enyém...tehát NEKI kell megoldania!
2018. jún. 8. 15:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha még otthon élsz akkor ő a főnök mivel az ő háza,de ha már nem akkor semmi beleszólása nincs az életedbe.
2018. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

NEKEM Ő NEM FOG BELEUGATNI AZ ÉLETEMBE,NEM ENGEDELMESKEDEK SENKINEK!!!

MEGSZÖKÖK TŐLE, NEM TEHET MEG VELEM BÁRMIT!!!!! NEM CSINÁL VELEM AZT,AMIT AKAR!!!

2018. jún. 11. 12:42
 14/16 csatrad ***** válasza:

en meg etetni akarom a trollt, kivancsi vagyok mennyi figyelem kell meg neki :D


amugy minden embert kenyerre lehet kenni azzal, hogy barmit mond igazat adsz neki, es utana mondasz vagy teszel barmit, akar az ellenkezojet, akkor nem fog haragudni, maximum osszezavarodik, ami meg elonyos is lehet, mert legalabb atgondolja mit akart.

2018. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett veletek, kérdező?
2023. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta?
márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!