Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a szüleimmel...

Hogy értessem meg a szüleimmel hogy nem akarok vezetni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és tudom,hogy praktikus ha az embernek van jogsija. A barátnőim felének már van is és vezetnek de mindegyik olyan lelkesen vágott bele de nekem pl semmi kedvem sincs hozz) abszolút nem hoz izgalomba az hogy vezethessek és egy picit félnék is vezetne mert sokszor nem figyelek oda teljesen dolgokra vagy éppen elbambulok és idegesítnei hogy egyszerre több dologra kell figyelni szóval így úgy gobdolom hogy nem is tudnék normálisan vezetni..Ezt már mondtma többször a szüleimnek de nem értik meg ls állandoan nyaggatnak ,hogy mikor csinálom meg végre és kb rámakarják előrtetni hogy menhek el és csináljam meg de ez még ront a helyzeten .

2018. jún. 24. 21:15
 1/5 anonim válasza:
55%
Mond azt, hogy néztél autóiskolákat és mind nagyon drágág. Ha esetleg, pedig azt mondják, hogy: Kislányom érted még ilyen sok pénzt is kifizetünk, akkor mond azt, hogy te nem akarsz ilyen sok pénzért tanulni és ezzel anyagilag lehúzni a szeretett családod.
2018. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel az baj,hogy van tartalék pénzem és tudnak is róla...
2018. jún. 24. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, ha már 19 vagy, akkor el tudod dönteni, hogy erre alkalmas vagy, akarod-e, avagy sem. Mondd meg kerek perec, hogy ezt te nem akarod, és inkább ne erőltessék.

Én sem tanultam meg vezetni, pedig az apám hivatásos sofőr volt, az elképzelhető kerekeken guruló járművekre, mindre volt jogsija. Ő azt mondta, hogy megérti, ha nem akarom, mivel vezethetek a világ legbiztonságosabb módján, ha egy barom belém jön a kocsijával. Ő egyébként szerencsés módon sosem szenvedett el semmilyen balesetet.

2018. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem kell hazudnod. Ahanyszor erőltetik, annyiszor kell nekik megmondani, hogy nem erzed magad alkalmasnak a vezetesre(a figyelmetlenseged, "elbambulasaid" miatt) es ennek csak rossz vége lenne(baleset, stb.).
2018. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2018. jún. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!