Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Váltsak oktatót? Mit tegyek?

Váltsak oktatót? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma volt a 2. Forgalmi vizsgám, és ezen is meghúztak.

1. Nem vettem észre egy gyalogost, így az oktató belelépett a fékbe

2. Az útszélén állt 2 autó kb 15m távolságban, az elöttem lévő autót megelőztem és beakartam állni a 2 autó közé mert jött egy autó, viszont mikor ezt végre akartam hajtani az oktató belelépett a fékbe. A végén kérdezte a vizsgabiztos, hogy miért nem így csináltam, mondani akartam neki hogy mivel az oktató belelépett a fékbe így esélyem sem volt. Mondanom kellett volna neki? Mi a véleményetek erről?


2018. júl. 19. 18:46
 1/3 szántóvető ***** válasza:
válts.elég ritka hogy belelépjen a fékbe az oktató a vizsgán.mindazonáltal látni kellett volna a forgalmi szituációkat mert így leírva nem lehet átlátni hogy hogy is néztek ki a dolgok.az autó pl állt tehát nem előzted hanem kikerülted.ennyire keskeny volt az úttest hogy be kellett húzódnod közéjük?
2018. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, kikerültem, bocsi a megfogalmazásért. Sajnos keskeny volt az úttest, így ugye muszaj lett volna visszahúzodnom a 2 autó közé ami kivetelezhető is lett volna, ha az oktató engedte volna hogy csináljam. Hozzáteszem, hogy volt már ilyen helyzet amikor vezettünk és akkor viszont megdicsért hogy így csináltam
2018. júl. 19. 19:04
 3/3 szántóvető ***** válasza:
akkor még egyértelműbb hogy váltani kell oktatót.lehet hogy direkt zavart össze.
2018. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!