Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktatót váltsak, vagy én...

Oktatót váltsak, vagy én vagyok a béna?

Figyelt kérdés

Tudni kell az oktatomrol,hogy ideges fajta,türelmetlen.22. óránál tartok,és nem érzem hogy sikerülhet nekem a vizsga bármikor is.Az autót tudom kezelni,parkolás megy,KRESZ-t be tartom,de mindig bele tud kötni.legnagyobb baja hogy ha körforgalomba megyek,vagy kereszteződésbe akkor nem vagyok elég gyors.Én inkább megvárom mindig amíg nem kezd el indexelni a másik autó,illetve megadom az elsőbbséget (persze ha neki van) és utánna indulok,de az oktatom már előtte tő gazt nyom,és ordít velem hogy mi a f...ért nem megyunk már..Több kocsin gyakoroltam már a parkolást is és azt mondtak hogy szépen megy.

Innentől kezdve felmerült bennem a kérdés,hogy én vagyok a sz@r vagy direkt pótórákat akar velem vetetni.?


2017. aug. 21. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenről úgy gondolod, hogy megy neked, akkor miért érzed úgy, hogy a vizsga nem sikerülhet? A vizsgabiztos nem az oktatód lesz.

Az egy dolog, hogy az oktató netán egy idegbeteg barom, de attól még lehet, hogy okos dolgokat mond hülye módon.

Ha nagyon zavar a személyisége, akkor válthatsz oktatót, de hogy mit tudsz, azt úgyis a vizsgán mondják meg. Én ezt a pár órát már levezetném vele, aztán ha nem jön össze a vizsga, akkor keresnék mást.

2017. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
En is ugyanebben a helyzetben voltam. Mindenkeppen valts. Ugyanugy ereztem ahogy te, habar nekem sikerult a vizsga de maga a pokol volt az osszes vezetes ora...
2017. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!akkor ezt a pár órát meg levezetem vele,aztán kiderül,hogy tényleg tudok-e vezetni vagy nem!

No persze ha intéz vizsga időpontot..egyik héten azt mondja szeptember első hetebe mehetek vizsgázni ,a másik héten hogy majd ha tudok vezetni..

2017. aug. 21. 09:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak ba*tatni, de hány éves vagy? Mert a korodból adódóan is lehet ilyen, ha fiatal vagy, úgyse mersz szólni neki úgy van vele. Az én nejem 34 évesen rakta le a jogsit, de az oktatóval már a legelején közölte, hogy itt ő fizet, az oktatótól elvárja, hogy tanítson. És ha bénázik is elvárja a kulturált hangnemet, különben fejbebas*za.
2017. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
19vagyok,és hiába mondtam neki akármit o le se sz@rja..pl most volt 1het kihagyás mert nem ért rá,szóltam neki hogy az elindulást kicsit gyakoroljuk valahol hogy visszaszokjak,na erre az volt a válasz hogy az én gondom,o nem foglalkozik ilyennel..
2017. aug. 21. 11:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Szólni kell neki, hogy te biztonságosan akarsz menni és így érzed, hogy te így tudsz. Azért, hogy nem pörögsz annyira nem fognak meghúzni. Látnád hány ember vezet az utakon tötymörögve és mindegyiknek megvan a jogosítványa valamelyiknek tizen éve és mégsem tudnak a lámpánál elindulni.


Én oktatót váltanék, hogyha így basztatott volna. Ne az oktató mondja, meg mennyire vezess gyorsan. Hiszen te érzed. Az oktatónak is alkalmazkodnia kell hozzád. És nem mindig kell az oktató utasításait követni, ha te nem úgy látod a helyzetet.


Volt is halálos baleset ebből, hogy az oktató mondta a tanulónak, hogy előzzön. A tanuló szó nélkül előzött. Pedig az oktató nem is látta be az utat. Ahogy kielőzött frontálisan neki a szembejövőnek, aki meghalt. Egy idióta oktató miatt a tanuló soha többet nem fog vezetni és benne van már a lelkében, hogy valakit megölt. Egy ártatlan ember meghalt egy idióta oktató miatt. És miért? Mert a tanuló szó nélkül és hallgat rá, mert megbízik benne.


NEM! Nem szabad megbízni. Neked kell tudnod mikor mit még akkor is, ha tanuló vagy. Ha te úgy vezetsz ahogy akkor úgy vezetsz, ha neki ez nem tetszik akkor menj máshova.

2017. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

"És ha bénázik is elvárja a kulturált hangnemet, különben fejbebas*za"


Ez amúgy nem mindig igaz. Hiszen, ha a nejed mondjuk nem állna meg a zebrán mikor megy át a gyalogos akkor az oktató igenis lefogja ordítani. És le is kell ordítani. Hiszen, ha mondjuk az oktatónak kell befékeznie, de ha nem tenné a nejed megölne valakit. Akkor, ha majd átmegy a vizsgán, akkor hogy fog másoknak elsőbbséget adni, ha nem rögződött bele a fejébe ez a dolog? Néha kell a leordibálás, hogy mit csinál.

2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező. Válts oktatót. Megteheted. Ha te azt mondod, hogy elindulást szeretnék gyakorolni, akkor engedje már meg. A pénzét ugyanúgy megkapja. Tehát ennyit erről.
2017. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12:34


már megbocsáss, ez nettó hülyeség. azért van az oktatónál is pedál, hogy fékezzen, ha kell. és addig őt tekintik vezetőnek is, hisz a tanulónak nincs jogsija. ha a tanuló nem figyel és elüt vkit az oktatót szedik elő, és megkérdezik, hogy miért nem figyelt. az elved alapján akkor az iskolában is orditani kell a gyerekekkel, ha nem figyel valamiért? nem véletlen érdekesebbé kéne tenni az órát?

2017. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
SZia! Szerintem válts azonnal! Egy életre elveheti a kedved egy idegbeteg oktató! Barátnőm most vezet Jónás Istvánnál (Likedrive autósiskola) és imádja, türelmes, figyelmes. Jogod van a jó oktatóhoz annyi pénzért!!!
2017. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!