Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Váltsak oktatót szerintetek?

Váltsak oktatót szerintetek?

Figyelt kérdés
Folyton kiabál velem az oktató. Eddig 3 alkalom volt de gyomorgörcsöm van ha a további órákra gondolok. A kiabálása hosszú percekig szokott tartani. Néha elbizonytalanodok, hogy vajon tényleg jogos-e a kiabálása, mert ha igen akkor gyengének tűnnék az autósiskola vezetősége előttt hogy nem bírom ha kicsit leszúrnak.
2018. jan. 26. 18:37
 1/9 anonim válasza:
100%
Hagyd a francba, válts oktatót. Sőt, én még panaszt is tennék rá az iskolánál. Elvégre a te pénzed.
2018. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek gondja van-volt az oktatójával, én megmondtam neki hogy látom mi nem jövünk ki átmegyek máshoz. Azt mondta tiszteli hogy szltam és nem csak lelépek mint mások és megpróbál változtatni. Sokáig nem is volt gond. Mire ismét türelmetlen lett már vizsga közelében voltunk ezért úgy döntöttem hogy azt a pár alkalmat már kibírom valahogy.
2018. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem jöttem ki jól az oktatóval. Mondjuk nem kiabált mert kiabálni én is tudok. De a pofákat vágta folyamatosan, meg akkor én is neki. 6 óra után már hányingerem volt amikor ránéztem. Nah akkor új oktatót kértem. Szuper döntés volt :D
2018. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akarmilyen idetlen is legyen valaki, szerintem nem jogos a kiabalas. O epp azert valasztotta ezt a szakmat, hogy megtanitson. Ha ez nem megy neki higgadtan, akkor valami nem okes. Ha lehetoseg van szerintem mehet a valtas.
2018. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy válts.. velem kiabált volna annó az oktató, lehet kap egy tockost. :D
2018. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebb oktatók nagy része sajnos ilyen idegbeteg, nem tudom miért. Viszont ahogy hallom a fiatalabbak sokkal türelmesebbek és normálisabbak.

Én oktatom is egy agresszív faxsz volt.Ha már másodjára nem tudtam megcsinálni amit kért, kiakadt... Eleinte felhúztam magam rajta, utána már bármint mondott, bárhogy kiabált nem érdekelt, teljesen jól lepergett rólam.

Mindig eszembe jutott ez a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=jD124i8aO2s

2018. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Válts! Ne érdekeljen, mások mit gondolnak. Nem azért fizetsz, hogy ordítsanak veled.
2018. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Előtte persze (ha vannak) ismerőseidnél kérdezősködj, ki kit ajánl. Ne válassz ismeretlent, és ne is hagyd, hogy az iskola ajánljon neked. Egyik barátom nagyon megszívta így, mondták hogy "xy későn is dolgozik, kevés tanulója is van". Nem véletlen.
2018. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kissé ki volt akadva az oktató, hogy leváltottam, pedig egyenesen a szemébe mondtam normál stílusban.

2018. jan. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!