Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltsak oktatót?

Váltsak oktatót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem vezetni, általában 1-2 órát vezetek papíron, de a valóságba ez rövidebb 10-15 perccel. Néha még többel.

Szerintem 4000 Ft/óra árba minden perc számít, valamint nem érzem úgy se, hogy spórolni kéne nekem a vezetéssel. (11. óránál járok)

Megéri ezért váltani vagy mások is ilyenek?



2017. júl. 23. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
50 perc egy tanóra okostojás. Mielőtt másokat gyanúsítgatsz inkább tájékozódj.
2017. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha azt beszéljük meg, hogy 13:00 és 15:00 között 8 ezerért vezetek. Akkor az miért 13:10 kor kezdődik és miért állunk meg 10 percre , hogy az oktató elintézze a dolgát. És ugyan úgy 15:00 vagy akár előbb vége.
2017. júl. 23. 17:28
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha 50 perc egy óra és az 10 perccel rövidebb, az rendben van? Sehol se írtam, hogy egy óra hány perc.
2017. júl. 23. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez legtöbb helyen így van. Az én óráim közül meg párat el is adott az oktató, mármint mást tanított miközben hivatalosan velem volt lejelentve. Így mentem 18-20 órával vizsgára. De ezek is olyanok voltam mint amit említesz, 1 óra az 40-50 perc volt általában. Szerintem nincs ezzel probléma, aki ismerőssel beszéltem erről egyikük sem mondta hogy levezette volna mindig az egész 60 percet.
2017. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!