Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Babalátogatóba milyen ajándéko...

Babalátogatóba milyen ajándékot tudunk vinni külföldre?

Figyelt kérdés
Babalátogatóba megyünk rokonságba külföldre, de nem igazán tudjuk, mivel lepjük meg a családot, ami kibír egy repülőutat. 2. kislány született,nem feltétlen szeretnénk mindenképpen csak a babának szóló ajándékot vinni, inkább az egész családnak.
2018. júl. 23. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ez nem könnyű. Nyilván jobban ismered azt a rokon családot, akihez utaznátok, mint innen bárki más.

A babának lehetne valami rágóka, vagy plüss, a családnak esetleg egy szép takaró, különleges - vagy vicces - képkeret. Van, aki aranyláncot (fülbevalót) vinne a babénak, hogy ha felnő, viselje.

Mondanám, hogy a családnak még lehetne valami szép kávés, vagy teás készlet... nem nagy, csak amolyan négy személyes. DE az meg törékeny.

Igazából nem tudom. Én mindig aszerint választok ajándékot, hogy ismerem az illetőt, akinek adom, és tudom kb. minek örülne. Bár, az is igaz, néha úgy választok, hogy én ennek örülnék, és azt veszem. Eddig mindig jól választottam, de valamennyi ismeretség kellett hozzá. A net tele van ötletekkel, csak tudni kell "halászni". :) Remélem neked / nektek is sikerülni fog, találni valami frappáns ajándékot. :)

2018. júl. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!