Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindenki...

Mit csináljak ha mindenki utál, és mindenki beszologat? Csak egy haverom van

Figyelt kérdés
Már nagyon unom Most is nyugodtan megyek az utcán és egy régi ismerősom aki régen szivatott az már megint beszólt Most mit csináljak?Már rengetegen megfenyegettek hogy megvernek de nem teszek velük semmit épp az hogy ha beszolnak én úgy teszek mintha nem hallanam meg
2018. júl. 29. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindenki utál, valószinűleg nem a 'mindenkiben' van a hiba.

Önvizsgálat javasolt.

2018. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Nekem is vannak "rosszakaróim", de ilyet nem csinálnak. Mondjuk aki régen szivatott, és legközelebb látod, akkor előlegezz meg neki egy "Na mi van nyomorult, nem sikerült felnőni? Debil." beszólást. A többit pedig szard le. Nekem régen az általánosban egy lány piszkált a kerek fenekemmel, minap láttam a metrónál, megláttam, már elröhögtem magam és odaszóltam neki, hogy "Nézd már, a gúnyolódós lapos seggű a sulibóóól! :D". Eliszkolt.


Szard le, minek akarsz mindenkinek megfelelni? Rajtad vezetik le a feszkót. Ignore them!

2018. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!