Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek K-pop Idol?...

Hogyan lehetek K-pop Idol? Komolyan

Figyelt kérdés

Én pár hónapja cseppentem bele a K-pop világába. Sok videót, cikket is néztem/olvastam az Idolokról. És annyira beleszerettem hogy folyamatosan ezen a témán lógok. És persze kedvencem nagyon sok banda. Pl: BTS, EXO, BlackPink, Twice, Seventeen, Got7, BigBang, RedVelvet...stb


És nekem egy álmom (ha mondhatok ilyet) válna valóra hogy belőlem is K-pop Idol váljon. Jártam zene iskolába, szóval az alapokat tudom, ének tudásom is jó 😬(de azt természetesen fejledzteném) jártam táncolni is. És biztos ti is olvastátok róla hogy ez az egész hogy működik. Addig nekem is megvan hogy ki kell menni Koreába😅


De ott hogyan tovább? Hova kell menni ha "jelentkezni akarsz" Meg ha bejutok akkor hogyan tovább? Meg hogy zajlanak ilyen "meghallgatás"? Milyen ügynökségnél(asziszem így hívják🤔😬) kéne próbálkoznom?


Na szóval értitek. Minden infót írjatok le légyszi. Nekem már ezzel is sokat segítenétek. És én ezt komolyan gondolom. Élet célomnak is nevezhetném! Mert az is! A válaszokat előre is nagyon Köszönöm ❤❤❤❤❤



2018. aug. 20. 20:27
1 2
 11/15 anonim válasza:
Sehogy XD
2021. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Éhezteik,felvágnak velük és kihasználják őket sőt egy co-ed bandát le is égették őket a nevűk a

F1rst volt 3 lány 4 fiú

Egyik csaj azért lépet ki a csoprtból

2021. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sikerült össze h9zni? Vagy te is ilyen álmodozó vagy?
2023. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Engem is érdekelne a gyerekkori álomnak mi lett a vége...
2023. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Mindenki annyira negatívan válaszolt. Egy két ember kivételével mindenkinek igaza van, de azért ENNYIRE nem kell negativnak lenni. Az tény hogy borzasztó nehéz és nagyon kitartónak kell lenned. Mindenki azt írja hogy kevés az esélyed. Ez például nem igaz. Van egy csomó Entertainment akiknél nem számít a nemzet. A BlackSwan is egy kisebb, nem híres ügynökségnél van mégis több tag ismert, de ez csak egy példa. Ha debütálsz bármilyen ügynökség alatt és nagyon ügyes vagy, szép és tehetséges akkor fel fognak figyelni rád az emberek. A trainee évekre pedig csak erő kell és kitartás. Soha ne add fel és akkor menni fog. Ha egyik helyen kirugnak vagy abba hagyod, akkor nem baj, lesz még másik is! Nem kell mindent annyira negatívan nézni. Viszont bizony, ha sikeres akarsz lenni akkor azért nagyon nagyon keményen kell dolgoznod. De hidd el hogy meg tudnád mutatni hogy milyen ügyes vagy.

Lehet ez nem a te helyzeted, de ha bárki is azért akár idol lenni hogy lássa a biasat vagy kedved groupjat, akkor felejtse el. Erre nagyon kevés az esély és ha csak ez a cél hajt, konkrétan nem fogod túl élni a trainee éveket.

Én hiszek mindenkiben aki próbálkozik, sok sikert! 💗

2023. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!