Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik megérzés álmokban?

Létezik megérzés álmokban?

Figyelt kérdés
Én soha nem hittem ilyen dolgokban !!! Egyik nap álmondtam, olyan emberrel akivel 10 éve nem találkoztam, de régen sokat összejártunk, majd másnap kaptam iwiw-en az értesitést meghalt, pont aznap, mikor én álmodtam vele, hát nem tudom mit mondjak, azota is felkavaro dolog bennem :( Nektek milyen véleménytek van az ilyenröl ? Engem kicsit félelemmel tölt el a dolog mi ez ? Egy kötelék, vagy mi ? Ja és hozzáteszem nagyon joban voltunk, csak 300 km-re elkerült anno tölem.
2008. nov. 3. 20:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
:D ez tök jo
2008. nov. 6. 17:27
 22/28 A kérdező kommentje:
Amugy köszönök mindent a válaszadóknak, föleg aki email-ba irtak!! Furcsa dolog ez , én sosem hittem ilyen dolgokban !! Köszönöm !!
2008. nov. 7. 21:58
 23/28 anonim ***** válasza:

Úgy tudom krízis jelenség a dolog neve. Általában akkor történik ha közeli hozzátartozó hal meg.


[link]


Ajánlom ezt a könyvet szerezd be ha érdekel a téma...

2008. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen érdekel, köszi szépen !
2008. nov. 9. 10:02
 25/28 anonim ***** válasza:

Én az air france airbus 447-es járat tragédiáját almodtam meg, pont abban az időben, amikor lezuhant.

Letöltöttem az utaslistát, hogy ki hol ült, és a kép szerint Szarvas Rita, egy magyar nő szemszögéből láttam végig a zuhanást, ahogy mindenki forog hogy mi van, elment a világítás, és egyszer csak belezuhant a tengerbe a gép, nagy hang, és a víz mindenhol becsapott.

az emberek nem voltak bekötve, nem tudom miért, bár.. ki tudja hogy mi volt ott.

szerintem csak én láttam ezt egyedül, de szörnyű volt.

az álom ott kezdődött, hogy: valakinek a légiutas kísérő, stuardes, odaadta az idalát, valaki zenét hallgatott, és sokan aludtak.

viharfelhők, és villámok voltak minden felé.

egyszer csak sokan fel-fel ébredtek, és elment az áram, elment a világítás.

nem tudtuk, hogy most a gép mennyire van még fent, a motorok mentek.

olyan volt, mint hogyha láttuk volna a tengert, és közeledtünk volna lefelé, de teljes sebességgel.

és szabályosan belerepültünk a tengerbe, a gép hasával.

és akkor becsapott a víz, az embereknem kiabálni sem volt idejük.

volt egy kis tűz is, aztán lemerült a gépo a víz alá, mindenki kapálódzott, és akkor lett vége az álmomnak, sírva ébredtem fel.

és még aznap bemondták, hogy június 1-én hajnali 04:19-kor lezuhnat a gép.

akkor keltem fel.

úgyhogy VANNAK MEGÉRZÉSEK!!!!

2010. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Velemis történt már ilyen :D
2010. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Megérzés létezik.

Azon alapul, hogy a tudattalan agyad folyamatosan értékeli, ami körülötted történik, és sokkal többet észrevesz, mint a tudatod.

Így bizonyos apró jelekből rájöhet, ha egy közeli ismerősöd veszély fenyegeti.

Mivel ezt közvetlenül nem tudja megmondani neked (kérdezted valaha? Néha érdemes) - így az álmokon keresztül üzen.

De az ilyen álmot nem mindig lehet közvetlenül értelmezni.

2010. dec. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Linda97 válasza:

igen,nekem még régebben volt egy kutyusom nagyon-nagyon szerettem ,és egyik éjjel azt álmodtam,hogy sírok meg hogy mindenki részvétet mond nekem és még hajnalban felébredtem.

mondtam anyukámnak hogy zárja be a kutyát(pedig a kutya nem volt benne az álomban) mert valami rossz érzésem volt..anyukám be is zárta egész nap délutánig ott volt aztán este kiásta magát és a szomszédék megmérgezték mert egyszer régen a kutyám megevett valami haszonállatukat már nem tudom mit...

2011. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!