Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS tagok közül valaki meleg?

A BTS tagok közül valaki meleg?

Figyelt kérdés

Igen tudom,sok ilyen kérdés van,de egyszerűn annyira összezavarnak ezek a fiúk,de nemcsak Ők,a K-pop fiúbandák mind olyan furcsán viselkednek,tudom,hogy más kultúra és valamilyen szinten meg is játsszák,de akkor is...Olyan mintha kettős személyiséggel rendelkeznének,néha úgy viselkednek mint a melegek,máskor pedig egy normális heteró férfiként.

Nekem személy szerint Jimin és Hobi a legfurcsábbak,de a többi tagnak is vannak érdekes dolgaik,mondjuk sok oldalon olvastam,hogy Taetae-ről azok a pletykák járják meleg,aztán ahogy Jungkook néz néha Jiminre,ott van még persze még Suga is azzal a Japán magazinos interjúval...

Tudom,hogy biztosan senki sem tudhatja,csak is Ők,de azért kíváncsi volnék a Ti véleményetekre is.

És kérlek szépen shipperek kíméljetek !



2018. okt. 15. 23:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%

Kétségtelen, hogy a BTS nem egy olyan dallal rendelkezik, ami többféleképpen és több szinten is értelmezhető. Ez betudható a BigHit szokásos teóriás ügyeskedésének, valamint RM vezérségéhez, hiszen ő támogatja a melegeket és az UNICEF-es beszédében is kiemelte a "nemtől függetlenül" részt.


Emellett nem szabad megfeledkezni arról sem, hogy a kpopra nagy hatással volt a japán popzene, például a visual key és a fanservice. (Előbbi persze jóval letisztultabb... általában). A fanservice lényege, hogy az adott csapat a rajongók által kívánt dolgokat teszik, és azt is mind tudjuk, hogy a kpop gépezetet a rajongók hajtják, tehát az lesz, amit mi akarunk, az ügynökség is ehhez igazodik, illetve ügyesen úgy formálja a közvéleményt, hogy a "termék" tetsszen a közönségnek. A kpop egy teljesen más műfaj. A pénz nem csak album eladásokból nyerik, a legtöbb csapatnak ez nem lenne kifizetődő. (Nyilván ott van az is, hogy rengeteg dolgot reklámoznak) Ahhoz, hogy egy csapat "eladható" legyen, a fogyasztónak kedvelnie kell őket, ehhez pedig olyan dolgokat fogni tenni, amikkel kiválthatják a célközönség szimpátiáját és támogatását. A kpop elsődleges célközönsége Korea, majd a többi Ázsiai ország (Japán, Kína). Mindezek után jövünk csak mi. Manapság persze egyre többen próbálnak nyitni nyugat felé, több-kevesebb sikerrel, de a kpop így is, úgy is koreai marad, egyelőre és valószínűleg még hosszú ideig az lesz, amit a koreai rajongók akarnak.


Ebből vezetném át, hogy Koreában teljesen elfogadott, ha egy férfi ápolt és sminkterméket használ. Hozzátenném, hogy tőlünk nyugatabbra sem furcsa, és nálunk sem. Végül is, mi a baj abban, ha egy férfi BB krémet használ? Kétlem, hogy kárt tenne vele bárkiben is, és a nemi identitását sem kellene megkérdőjelezi amiatt, hogy esetleg kiszedi az összenőtt szemöldökét és rendben tartja a körmeit, vagy VÉLETLENÜL még be is krémezi a bőrét. Ráadásul a koreai emberek elég felszínesek ilyen szempontból. A külső, az arc nagyon fontos: legyen egészséges, tiszta bőröd.


A másik, hogy az idolok miért sminkelnek. 1. színpadi smink. 2. mert ez az ottani ideál. 3, és ez a hosszabb. Maga a kpop egy színház. Van egy dal, egy album. Ez követ egy koncepciót, tehát ha az előadó felmegy a színpadra, akkor ő eljátssza a szerepét, megvan hozzá a megfelelő ruha, smink, frizura, koreográfia és díszlet. Persze, sok esetben nem olyan nagy az eltérés az illető személyiséget és a játszott "szerep" között. De a színpad, színpad a cél pedig a szórakoztatás és az eladás. A nézettség és rajongók szerzése. És én még nem találkoztam emberrel, aki leszólta volna a Rómeó és Júlia vagy a Padlás szereplőit, mert ki vannak sminkelve. (Vagy bármely másikét... Holdbeli csónakos)


Egyszóval kicsit nyitottnak kell lenni, és ha nem értünk valamit, akkor szépen utánanézni és a saját szemünkkel megbizonyosodni az igazról.

2018. okt. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm szerint Jimin és J-hope meleg, de persze én ezt nem igy gondolom. Természetesen én is észre vettem, hogy olyanok mintha egyenesen egy cuki kis yaoi animéből szöktek volna ki, de attól még nem melegek. Ez a cukiskodás náluk ugymond szokás, már a közönség felé is. olvastam, hogy egyikük nem nagyon kedvelte ezt a fajta viselkedést a bandába lépéséig, de azóta megkedvelte. Amúgy is mi csak tippelgetünk, hogy melyikük milyen, ezeket a tényeket csak ők támaszthatják alá.
2018. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nagy hangsúlyt feletetnek a kinézetükre,ugyanis Koreában a megjelenés fontos dolog.

Szerintem sem teszi Őket meleggé,hogy igényesek,ha kinézetről van szó.

Nagyrészt megjátsszák magukat,hogy a fanok kedvébe járjanak,tudom,hogy ez így működik és minden idol csinálja,csak néha elgondolkoztat a viselkedésük,de ahogy írtam,

van másik oldaluk is,most,hogy melyik a valódi azt nem tudom,csakis Ők tudhatják...Mindenesetre köszönöm a válaszokat ! :)

2018. okt. 17. 18:15
 14/66 anonim ***** válasza:

Nem melegek,Jiminről láttam olyan képeket ahol a lányok melleit sasolja,meg amúgy abszolút nem melegek,azt már felvállalták volna meg majd ha az ő szájukból hallom akkor elhiszem

A Sugás meg csak egy félre írás volt vagy rossz fordítás,mint heteroszexuálisak

2018. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
Mind*
2018. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:

Ja és Jimin szereti a lányokat úgyhogy ő biztos nem meleg:D Jungkook megint csak nagy IU fan, szoval igen, attól hogy pl RM támogatja a biszexeket vagy a leszbikusokat/melegeket attól még nem azt jelenti hogy ő is az

A BTSből senki nem meleg fogjátok már fel

A kettes meg elmehet melegebb éghajlatokra

2018. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:

Szerintem,ha azok is nem vállalhatják fel,legalábbis ezzel rajongókat vesztenének.

De igazából én is nehezen tudnám elképzelni,hogy azok,igaz vannak furcsa dolgaik,de mint ahogy többen is írták nagyrészt megjátsszák magukat.

2018. okt. 17. 23:50
 18/66 anonim ***** válasza:
100%

Ó de fárasztó egy kérdés.

Igazából, de most őszintén nem mindegy kivel fekszenek le?

Nyílván igazuk van az előttem szólóknak és valószínű nem melegek, de nekem szinte betegesnek tűnik, hogy ennyire hangsúlyos ez a kérdés.

Látom itt még mindig az a nézet uralkodik, hogy viselkedés alapján meg lehet mondani az orientációt, meg hogy van heterós viselkedés meg meleges.

Van olyan viselkedés amit a társadalom melegesnek tart és van olyan amit heterósnak, de ennek valójában nem sok köze van ahhoz ki mit szeret.

A melegek kb 20 vagy talán kevesebb százaléka viselkedik “melegesen”, 80 százalékról azt hinnéd heteró.

Ennyit erről.

2018. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Biztos vannak kivételek,de azért a viselkedés is sokat árulkodik,láttam már néhány meleg embert életemben,és szinte mindegyiknek voltak nőies dolgaik,sokszor még a járásukról is le lehet venni,ennyit erről...
2018. okt. 18. 19:06
 20/66 A kérdező kommentje:
És ha annyira fárasztó számodra a kérdés akkor nem muszáj válaszolni.
2018. okt. 18. 19:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!