Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS tagok közül valaki meleg?

A BTS tagok közül valaki meleg?

Figyelt kérdés

Igen tudom,sok ilyen kérdés van,de egyszerűn annyira összezavarnak ezek a fiúk,de nemcsak Ők,a K-pop fiúbandák mind olyan furcsán viselkednek,tudom,hogy más kultúra és valamilyen szinten meg is játsszák,de akkor is...Olyan mintha kettős személyiséggel rendelkeznének,néha úgy viselkednek mint a melegek,máskor pedig egy normális heteró férfiként.

Nekem személy szerint Jimin és Hobi a legfurcsábbak,de a többi tagnak is vannak érdekes dolgaik,mondjuk sok oldalon olvastam,hogy Taetae-ről azok a pletykák járják meleg,aztán ahogy Jungkook néz néha Jiminre,ott van még persze még Suga is azzal a Japán magazinos interjúval...

Tudom,hogy biztosan senki sem tudhatja,csak is Ők,de azért kíváncsi volnék a Ti véleményetekre is.

És kérlek szépen shipperek kíméljetek !



2018. okt. 15. 23:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
#39 nagyon adom,amit írtál.Megnyugodtam,hogy nemcsak az én fejemben fordult ez meg.Gondolkodom én is levélküldésen,lehet,hogy a dorm címükre kellene küldeni,talán úgy megkapják.Szerintem a management bekapzsult,nemhiába íratott gyorsan alá még 7 év szerződést a srácokkal.( az aranytojást tojó tyúkocska esete) A World Tourt is elég furán értelmezi a Big Hit:Amerika,Kanada,Európa 4 !!! helyszínnel,Japán,és egy kis Ázsia.Európában még több nagyobb ország is van. Ja,még jó,hogy minden jó dolgot biztosít (luxust) nekik,de a szabadságukat elvette tőlük.A fiúk meg persze,hogy aláírták,mert csak így tudják biztosítani a jövőjüket,és segíteni a családjukat.
2018. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

Ezt az Instagramos dolgot nem igazán értem,miért nem lehet nekik sajátjuk ? Ha nem tévedek a GOT7 tagoknak is van...

Egyébként teljesen egyetértek,sajnos alig van szabadidejük,én már nem egyszer észrevettem rajtuk,hogy mennyire máshogy viselkednek amikor a családjukról van szó,egyszer V Live-on amikor Tae élőadásban volt valaki megkérdezte tőle,hogy hiányoznak-e neki a testvérei (vagy valami ilyesmi,nem emlékszem) és még válaszolni is alig tudott,aztán elkezdte törölgetni a szemeit... :(

Hiába van pénzük,meg hiába híresek amikor nem boldogak...Biztos örülnek,hogy ennyi támogatást kapnak a rajongóiktól,de alig van magánéletük,egyfolytában csak robotolnak.A World Tour is még áprilisig tart,mert mennek Japánba,Hongkongba...

2018. okt. 23. 18:26
 43/66 anonim ***** válasza:

Hát ezaz énsem értem miert ne lehetne nekik saját insta!!!

De gondolj bele a lányok helyzetébe is nekik 1 fokkal rosszabb mert olyan szűk kínos ruhákban kell lenniük ami már átmegy Rįbäncøs viseletbe na meg ha véletlen lessz barátjuk akkor az a karrier végét jelenti

2018. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

Kézzel írott levéllel többet érne bárki

Nem rég egy kis fiú írt levelet V-nek és válaszolt is rá,lehet azért mert csak egy gyerek és gondolja hogy ha esetleg nem válaszolna akkor aval tönkre tenné szegény cute fanboy álmát

Valamilyen módon bisztos megköszönik a fanoknak ezt a sok mindent amit teszünk értük,hisz miattunk tartanak ott ahol(igen,most a drága Dancsó Petit idéztem 😂) és persze a kemény munkájuk végett,legyen ez fanmeeting,esetleg valahol az utcán (de ez aligha előfordul,sasaengek miatt nem igen mászkálnak az utcán pláne így,hogy egyre több fan lett)


A közösségi média (leginkább tiktok és Instagram) tele van olyan videókkal hogy ARMY-k rakják ki hogy ők BTS koncerten voltak,lehet flegma leszek és bunkó de attól hogy ők ott voltak,most én MELYIK FALRA MÁSSZAK? Aztán érzem azt hogy büszke vagyok arra az ARMY-kra akik eltudtak oda jutni.

Nem rég egy csajszi kirakta hogy idézem bár nem szó szerint “Nem rég jöttem haza a koncertről,de máris depressziós lettem és vissza akarok menni hozzájuk„ és ott kitört belőlem a sírás, sőt.. sokszor sírok és nagyon félek hogy soha nem fogom őket látni még messziről sem,ez annyira igazságtalan és lélek törő tud lenni, néha már csak megkérdem magamtól “mi lenne velem e nélkül a 7 fiú nélkül?„ én rengeteg dolgot tanultam tőlük,vicces fejektől kezdve 😂 a legmenőbb táncokig*most már mondhatom azt hogy tudok táncolni 🤫🤭*

Megtanultam magam szeretni és értékelni, ők csak azt akarják hogy nekünk jók legyen, ők nagyon szeretnek minket, mindennél jobban,mi a családjukhoz tartozunk, szóval becsüljük meg őket,vannak nekik is rohadtul nehéz ideik mégis mindent mondom MINDENT megtesznek értünk, még akkor is mosolyognak mikor belülről DARABOKRA vannak törve.. szeressük őket 💜



Nem..nem sírok...

2018. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%
Ami ma engem kiborított,az a Bon Voyage újabb része,mikor Tae sírt.Tuti nem boldogok.A Bighit leredukál minden közvetlen kapcsolatot velük.Nekünk európai Armyknak miért nem lehet?A fanmeetingre gondolok.Ez már csak kőkemény üzlet a Bighit részéről.Míg ezt leírtam,potyognak a könnyeim.A húgom meg eközben a Fake Love-ot hallgatja. Igen,ez Fake Love a Bighit részéről.
2018. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen nagyon ki facsarják őket ezek a vállalatok tisztára mint ha észak Koreában lennének nem csinálhatják azt amit akarnak nem öltözhetek abba amit akarnak nem ehetik azt amit akarnak nem ismerkedhetnek semmi...ez undoritó!!! És jó lenne ha végre valaki jol ki osztaná ezeket az undoritó vállalatokat! Mert ebből csúnya öngyi lesz előbb utobb (nem akartam el viccelni! Ezzel is csak a dolog súlyosságát akarom fokozni)
2018. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:

Megtudhatnám miért sírt Tae ? Ne haragudj,de nem volt még lehetőségem megnézni Bon Voyage részeit.

Sajnálom a fiúkat,ezek a lemezkiadók nagyon durva dolgokat képesek csinálni az Idolokkal,elszomorító... :(

2018. okt. 23. 22:02
 48/66 anonim ***** válasza:
Pedig aztán a lemez kiadók vannak az énekesekért nem az énekesek a lemezkiadokért!
2018. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!A YT-on is meg lehet nézni egy pár Bon Voyage-t,ez a legutolsó,ahol TaeTae sírt:

https://www.youtube.com/watch?v=qGIRXKkdimU

Hogy miért sírhatott,nem tudjuk, de az Armyk szerint eszébe jutott a nemrég elhunyt nagypapája (ezért is nem szerepelt Tae az első 3 részben,mert akkortájt halt meg a nagypapája,és csak később csatlakozott Máltára).A srácok a csillagos égboltot figyelték,és gondolom ekkor gondolt a papájára Tae.Állítólag egy staff szólt a srácoknak, hogy sír,és ChimChim, és Hobi szaladtak oda hozzá megvígasztalni.ChimChim Baby-nek szólította.Jó látni, hogy lelkileg is nagyon támogatják egymást,odafigyelnek a másikra.

2018. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
Jonghyun is a SHINee-ből már nem bírta és öngyilkos lett, bár itt az játszik szerepet hogy a SM még embertelenebbül viselkedik az idolokkal, szörnyű:(
2018. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!