Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS tagok közül valaki meleg?

A BTS tagok közül valaki meleg?

Figyelt kérdés

Igen tudom,sok ilyen kérdés van,de egyszerűn annyira összezavarnak ezek a fiúk,de nemcsak Ők,a K-pop fiúbandák mind olyan furcsán viselkednek,tudom,hogy más kultúra és valamilyen szinten meg is játsszák,de akkor is...Olyan mintha kettős személyiséggel rendelkeznének,néha úgy viselkednek mint a melegek,máskor pedig egy normális heteró férfiként.

Nekem személy szerint Jimin és Hobi a legfurcsábbak,de a többi tagnak is vannak érdekes dolgaik,mondjuk sok oldalon olvastam,hogy Taetae-ről azok a pletykák járják meleg,aztán ahogy Jungkook néz néha Jiminre,ott van még persze még Suga is azzal a Japán magazinos interjúval...

Tudom,hogy biztosan senki sem tudhatja,csak is Ők,de azért kíváncsi volnék a Ti véleményetekre is.

És kérlek szépen shipperek kíméljetek !



2018. okt. 15. 23:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%
fanservice.
2018. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:

“Biztos vannak kivételek,de azért a viselkedés is sokat árulkodik,láttam már néhány meleg embert életemben,és szinte mindegyiknek voltak nőies dolgaik,sokszor még a járásukról is le lehet venni,ennyit erről...“


Ja csak épp egyetlen dolgot nem értessz még mindig.


Te csak arról a 20 százalékról tudod megmondani, hogy meleg aki melegesen viselkedik, de közben a melegek 80 százaléka full “heterós”.

De őket eleve nem veszed észre, mert pont semmi különbség ránézésre, így végső soron egy kisebbség alapján akarod megítélni a többséget ami teljességgel irreális,

Arról nem beszélve a férfiak hány százaléka biszexuális valójában, csak tudod ez úgy működik, akinek nem muszáj mert nem látszik rajta pl., nem vállalja.

2018. okt. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

Oké,mindenkinek meglehet a maga véleménye,nekem ez.

Nem szeretnék vitázni,abban is van valami amit Te írsz,ezt elismerem,de ha jobban megnézed az előző válaszomban is leírtam,vannak kivételek.

2018. okt. 19. 16:42
 24/66 Kim YoonMin válasza:
46%
Suga biszex. Többször is nyilatkozott róla. (#comeonjimin)
2018. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
Igen elsőnek nekem is furcsa vót amit a fiúk művelnek del Koreában! De hát ok ilyenek mint itthon a metró szexualis fiúk :D egy részt ott normális.... Na meg a lányoknak hogy ribbbāncøsan öltözködjenek de ha már egy pár csokolozik az utcán (nem durván) akkor már ellégé rosszul néznek az illetőkre őszintén nem jó társadalom! És be folyásolja a kpop-ot is nagyon röviden elrontja (mivel alapból tok jó mivel a fiúk igényesek és egészségesen élnek de melegeket csinálnak belőlük a lányok meg tok aranyosak és szexik csak el kûrvāsįtjãk őket)
2018. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
A BTS tagok nem melegek csak épp ott más a kultúra és ott ez a normális, örülni kéne hogy vannak még olyanok akik figyelnek a higiéniára,szerintem az hogy festik a hajukat, fülbevalósak attól még nem melegek,higyjétek el hogy a színpad mögött normális férfiak,pont úgy mint a többi más férfi a világon
2018. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
#26 Szerintem a színpadon is normális férfiak.
2018. okt. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

Igen,nagyrészt a rajongók miatt csinálják amit csinálnak.

Köszönöm szépen a válaszokat ! :)

2018. okt. 21. 11:39
 29/66 anonim ***** válasza:
Ne hid azt! Ez nem csak fanservice! És ha vissza mész ugy 15-30 évet az időben csak azoknak volt fülbevalója és festette a haját aki homoszexuális volt nem hiába terjedtek ezek a sztereotípiák és hála istennek hogy azert vannak még olyan országok társaságok ahol a férfiak férfiak a nők meg nők nem ribbbik
2018. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
De sajnos del Korea nem tartozik bele!
2018. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!