Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS tagok közül valaki meleg?

A BTS tagok közül valaki meleg?

Figyelt kérdés

Igen tudom,sok ilyen kérdés van,de egyszerűn annyira összezavarnak ezek a fiúk,de nemcsak Ők,a K-pop fiúbandák mind olyan furcsán viselkednek,tudom,hogy más kultúra és valamilyen szinten meg is játsszák,de akkor is...Olyan mintha kettős személyiséggel rendelkeznének,néha úgy viselkednek mint a melegek,máskor pedig egy normális heteró férfiként.

Nekem személy szerint Jimin és Hobi a legfurcsábbak,de a többi tagnak is vannak érdekes dolgaik,mondjuk sok oldalon olvastam,hogy Taetae-ről azok a pletykák járják meleg,aztán ahogy Jungkook néz néha Jiminre,ott van még persze még Suga is azzal a Japán magazinos interjúval...

Tudom,hogy biztosan senki sem tudhatja,csak is Ők,de azért kíváncsi volnék a Ti véleményetekre is.

És kérlek szépen shipperek kíméljetek !



2018. okt. 15. 23:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Tae,annyira a szívére vesz mindent és nagyon tud szeretni szegény 💜💜💜

És a többiek olyan gondoskodók,nem hiába Jimint tartják annak aki a leg gondoskodóbb❤️

És Hobi is olyan cuki volt mikor oda szólt neki hogy ne sírjon és elkezdte simogatni,istenem,a szívem darabokra tört💔💔

2018. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:

# 49 Köszönöm szépen ! :)

Én nagyon sajnálom Tae-t,2016-ban elvesztette a nagymamáját akit nagyon szerettet,14 éves koráig Ő nevelte,most pedig a papáját,mégis csak néha-néha láttatta Őket,biztos nagyon rossz lehet-lehetett neki...

Az utóbbi időben nagyon megváltozott,már nem olyan mint volt,olyan szomorúnak tűnik nekem,és így én is az vagyok. :(

2018. okt. 24. 18:19
 53/66 A kérdező kommentje:
De szinte az összes tagon látszik,hogy mennyire megviseltek... :(
2018. okt. 24. 18:20
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ezt már énis észrevettem hogy V nagyon komoly lett, hiányoznak a marhulásai amiken olyan jó ízüeket nevettem, már nem az a kicsi cuki TaeTae aki régen volt:( hiányzik az édes dobozka mosolya😭😍

Jungkook is olyan más lett,olyan komoly és férfias, már ő sem az kicsi cukor maknae,akin megint csak hatalmasakat nevettem, olyan férfias és komoly lett ő is, hiányzik a régi BTS:(💔

Semmi baj ezzel nincs,egyszer fel kell nőni de fáj azt látni hogy ritkán mosolyognak mostanában,ez a világ turné is most rendesen kifáraszthatta őket, szegényeket annyira sajnálom:(

Amit mostanában észre vettem az az, hogy Suga többet mosolyog és vidámabb,nyitottabb lett,ennek nagyon örül most a szívem,mert Suga is rengeteg rossz időt megélt már 😭😭


Én csak remélni tudom hogy most is minden a legnagyobb rendben velük, már otthon vannak Koreában, remélem látják a családtagokat és boldogak:) nagyon 💜💜💜

2018. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
Hát igen,a maknae line eléggé megváltozott,az idősebbek már kevésbé,de azt én is észrevettem,hogy Suga mostanában mosolygósabb lett,ennek viszont nagyon örülök ! :)
2018. okt. 24. 19:09
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

Jungkook mindig a mi kis multitalented maknaenk lesz mert ő szó szerint rohadtul jó mindenben,mindig tesz azért amit akar,kedves,szeret mindenkit, egyszerűen ő az aki máig nem tudom mivel vett le a lábamról,perfect boy❤️


V is mindig úgy fog bennem megmaradni mint egy gyerek,egy jó nagy gyerek,aki imádja a hozzá hasonló gyerekeket,kis vicces és cuki fejű aki mindig a csinytalanságon töri a fejét 😂😍


Jimin ő megmaradt olyan kis bujósnak mint volt, folyton ölelés hiánya van és olyan mint egy cuki koala 😂😂😍 emelett nagyon drága lelke van és imád gondoskodni másról, remélem ez így is marad💜


RM még mindig egy mosolygós,aranyos srác aki mindig tesz a bandáért,okos,igyekszik,rajta is nevettem már eleget😂😂😂😍akinek mindig készen áll a válasz a fejében,i love him❤️


Hobi mindig egy kis vihánc remény lesz,aki örökre megmarad bennem, ő miatta kezdtem pozitívan venni az életet és még a legnehezebb időkben is mosolyogni mint egy idióta 😂❤️ olyan kis közvetlen, ennivaló, imádom ❤️💜


Suga mégha flegma és bunkó is néha, úgysem tudja eltitkolni azt valójában milyen gondoskodó és aranyos fiú valójában,Suga tanított meg arra hogyan illeszkedjek be mások közzé,hogyan legyen álmom úgy,ha még nincs is😂😂😍💜 tőle merítettem magabiztosságot, örülök hogy többet láthatom a kis gummy mosolyát, ő egy tökéletes producer😇💜


Jin meg a cuki csókra álló szája 😂😍,a sok faviccei,aminek hála a suliban rengeteget röhögtek rajtam😂a gondoskodó,anyáskodó viselkedése,az a “worlwide handsome„ kijelentése, lényegében maga a viselkedése, ő egy vicces Hyung 😍❤️😂 bisztos istenieket főz a fiúknak és szereti őket, akárcsak egy anya😇❤️ a csók dobálása a szeretete a rajongók vele, hát bármit megadnák érte 😭😭💜

2018. okt. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

Pontosan úgy ahogy írtad ! :)

Suga sem bunkó vagy flegma,egyszerűen csak sok nehézségen kellett keresztül mennie,talán Ő az egyetlen tag aki legtöbbet beszélt a magánéletérő és problémáiról a rajongóknak.

Jaj és Jin,imádom,annyira cuki srác,kis bolond és amikor megijed kitör belőlem a nevetés :D

2018. okt. 25. 11:37
 58/66 A kérdező kommentje:
magánéletéről*
2018. okt. 25. 11:38
 59/66 anonim válasza:
Sziasztok. Csak egy kis segítséget szeretnék kérni, nemrégiben szerettem meg a BTS-t és nagyon beléjük szerettem. Elolvastam az összes kommentet és hihetetlen mennyi mindent tudtok róluk, én is szeretnék minél több dolgot tudni róluk, mert nagyon érdekelnek. És az a kérdésem, hogy ti ezeket hol láttátok/olvastátok, különböző hírportálokon, vagy csak az évek alatt követtétek a velük történő eseményeket? Esetleg van valami oldal vagy akármi, ahol folyamatosan frissülő híreket/riportokat lehet megtudni tőlük?
2019. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

@beyondsonyeondamn.hun és bts.hun.girl Instagram oldalát ajánlom, mind a kettő friss tényeket rak ki a tagokról + az első fanoldal még külön úgymond "mellék" dolgokat is kirak amiket nagyon érdekes olvasni :)

2019. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!