Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS tagok közül valaki meleg?

A BTS tagok közül valaki meleg?

Figyelt kérdés

Igen tudom,sok ilyen kérdés van,de egyszerűn annyira összezavarnak ezek a fiúk,de nemcsak Ők,a K-pop fiúbandák mind olyan furcsán viselkednek,tudom,hogy más kultúra és valamilyen szinten meg is játsszák,de akkor is...Olyan mintha kettős személyiséggel rendelkeznének,néha úgy viselkednek mint a melegek,máskor pedig egy normális heteró férfiként.

Nekem személy szerint Jimin és Hobi a legfurcsábbak,de a többi tagnak is vannak érdekes dolgaik,mondjuk sok oldalon olvastam,hogy Taetae-ről azok a pletykák járják meleg,aztán ahogy Jungkook néz néha Jiminre,ott van még persze még Suga is azzal a Japán magazinos interjúval...

Tudom,hogy biztosan senki sem tudhatja,csak is Ők,de azért kíváncsi volnék a Ti véleményetekre is.

És kérlek szépen shipperek kíméljetek !



2018. okt. 15. 23:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

Nemrég találtam egy oldalt ahol jól átrágják a koreai ruha viseleteket,ékszereket,bőrápolást és azt is,hogy miért állnak ilyen közel egymáshoz.

Azért gondoljuk bele,minden idol festi a haját,sminkelnek is egy bizonyos szinten,és akkor most mindegyik meleg ?

Vagy ha így jobban tetszik,az összes férfi Dél-Koreában homoszexuális volna ? Valljuk be,ez már eléggé irreális,arról nem is beszélve,hogy Korea eléggé elítéli az LGBT+ közösséget.

(Ez az utolsónak szól.)

2018. okt. 21. 13:54
 32/66 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ennyire mondod, hogy nem melegek, miért tetted fel a kérdést?
2018. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

A kérdésemre már kaptam éppen elég választ is. :)

Amúgy is,azt szerintem mindenki tudja,hogy nem lehet a hajuk,vagy kinézetük alapján ítélni Őket.

Illetve,ha van is köztük meleg vagy bi biztos vagyok benne,hogy mind a 7-en nem lehetnek azok.

2018. okt. 21. 14:26
 34/66 anonim ***** válasza:

Bocs ha félre értettél nem azt akartam irni hogy a dél Koreában mindenki meleg hanem hogy regen azok hordtak ilyen jellegű dolgokat (fülbe való festet haj) akik homoszexuálisok voltak

És amit írtam a fanservicről az nem megjátszás valóban ilyen a mai generáció ott nyilván vannak ittis ilyenek sőt biztos te is talAlkoztal olyan sracal akiről azt hitted hogy meleg de aztán megsem (ott azert viselkedik minden fiu ugy mert olyan nagy hatással van a divat meg a média az emberekre hogy azt fogjak ki nézni aki nem ugy viselkedik meg öltözködik nyilván a lányokra is igaz a túlzottan rövid nadrág és szoknya!) ami nekem nagyon nem tetszik (hivatalos info Koreában van a legtöbb öngyilkosság!) nyilván a társadalomban nagyon nagy problémák vannak!

2018. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Újabb hivatalos info rabszolga szerződések! biztos hallodtál róla! És valóságosnak! jungkook is kijelentette hogy szeretne saját instát hogy velünk oszthassa meg a fényképeit na ha már ezt sem engedik nekik aztán már nem most kezdte a pályát!
2018. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:

#34 Nem értettelek félre,nagyon is értem mit írsz,de én meg pont azt írom,hogy a hajfestés,sminkelés már egy olyan hétköznapi dolog Koreában,hogy szinte mindegyik férfi csinálja,az már egy másik dolog mi volt régen,most 2018 van,új terednek és szokások...(Természetesen nekem is néha furcsa,hogy 1 hónapban kb 3-szor új a hajszínük,de ez is a munkájuk része,nem hiába változtatják.)

Arról nem is beszélve,hogy Korea az utolsó 50 évben hatalmasat fejlődött.

2018. okt. 21. 23:38
 37/66 anonim ***** válasza:
Ez igaz de bizonyos dolgokban még mindig ugyan ott tartanak ezért van ott ilyen nagy fejvesztés őszintén nem fogok csodálkozni ha egyszer ott egy nagyobb ideg összeomlás fog keletkezni az emberek közt! Mert Amit jelenleg művelnek az nem fog sokáig működni már
2018. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
Az V volt aki azt mondta hogy szeretne egy saját instát, BTS tényekben olvastam
2018. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
100%

A Bighit egy kicsit már nagyon túlzásba viszi ezt az egészet

Én értem hogy kell az a pénz, meg most vannak a csúcson és nem cseszhetik el,de szegény fiúknak annyira nehéz már,nincs magánélet, barátnő, elég idő magára,vagy legalább többet lenni a szüleikkel,rokonokkal,tesókkal


Csak mindig ez a sok sok stressz, gyakorlás,munka

De ha ők ebben jól érzik magukat már 5 éve,akkor nekem semmi kivetnivalóm nincs


Emiatt a híresség miatt a fiúk teljesen elérhetetlennek tűnnek most már, teljesen olyan mintha ellenének zárva a fanoktól és csak a munka lett a mindenük,ez nem is zavar,meg ugyanúgy szeretnek minket de mikor elakarsz küldeni egy isten verte levelet de tudod hogy egyik sem fogja elolvasni,na az rohadtul lehengerlő tud lenni

2018. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:

Tényleg? akkor én rosszul emlékeztem hogy jungkook volt az

Mellesleg utolso hogy értetted hogy levelet küldesz nekik ès nem olvassák el? A rajongói leveleket csak meg kapják nem?

2018. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!