Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
sziasztok ,unatkozom mit csináljak ? Olvasni szeretek de most nincs kedvem (amugy ajánlhatok könyveket minden témakörben ;), filmet vagy sorozatot is nézhetnék de nem tudom méket,varni nem tudok most,diy ötletet linkelhettek, most néztem meg animéből a satsoriku no tenshi-t ugyhogy most milyen animébe kezdjek (hasonlkat szeretnék nézni de ez is MINDEN TÉMAKÖRBEN ajánlhatok ha tudtok ) Na, szóval kifogytam az ötletekből mert már nyelvet is tanultam,takaritottam na remélem ad valaki ötletet, a témakr meg csak azért hogy többen lássák.

2018. nov. 1. 18:07
 1/6 A kérdező kommentje:
a kulcsszavakat ne kérdezzétek :D
2018. nov. 1. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk tanulj meg helyesen írni.
2018. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem írod be a keresőbe, hogy "best action/romantic/stb. anime", vagy ugynezt, csak "book"-kal. Komolyan nem értem az ilyen életképtelen embereket. Semmilyen támpontot nem adtál, mégis vadidegen emberektől várod, hogy megmondják, mit nézz/olvass/csinálj. Te biztosan hamarabb találnál magadnak a saját ízlésednek megfelelőt.
2018. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

menj ki a szabadba. sétával hamar eltelik az idő + magadnak is jót teszel.

beszélgess családtagokkal. ha a szüleid nem érnek rá, hívd fel a nagyszüleidet, unokatestvéreket.

fejleszd magad, keress új kihívásokat, amiket otthon is könnyűszerrel el tudsz végezni (pl főzés, kézenállás, spárga, rubik kocka kirakása, egyensúlyozás...).


ha tényleg unod az eddigi tevékenységeket, és nem csak lustaságból nem tudsz (helyesebben: nem akarsz) valami másba belefogni, akkor elkezdessz valami újat. amíg csak simán lusta vagy, eltelik az időd a semmittevéssel, és az azon agyalással, hogy mit is csinálhatnál a semmittevés helyett. hidd el, tapasztalatból beszélek.

2018. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Logj a barátaiddal vagy chatelj
2018. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmélkedj arról, miért vagyunk a Földön, miért létezünk. Vagy ilyen témájú animét nézz (dögivel van). Természetesen nagyon hasznos továbbá, ha egyre inkább megismered önmagad. (A felnőtt animék jó része ebben is segít, vagy ha kamasz korú vagy, akkor a kamaszoknak valóak jó része.)
2018. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!