Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok béna mindenben?

Miért vagyok béna mindenben?

Figyelt kérdés

Minden sportban sza r vagyok:

Foci,kosár,röpi,úszni sem tudok pedig a sulival elég gyakran mentünk.

Próbálkoztam de nem ment.

Aztán minden számítógépes jáékban is az vagyok:

CoD,BF,WoT,R6,FIFA, stb..

Gyakoroltam ezekben is soksat sőt szinte mindegyikben megvan a 100 órám de nemtudok játszani. Míg a haverjaimnak tök jól megy addig mimdig én vagyok utolsó.

Esetleg rajzolni hátha? Nem azt semtudok. Sok videó alapján rajzoltam de mind katasztrófális.


Furcsa hogy másoknak mind jók valamiben (akár sportban akár gépes játékban) addig nekem semmi sem megy


2018. nov. 6. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem rossz a szem-kéz koordinációd, valószínűleg a tested irányításában sem vagy profi. Én ennek ellentéte vagyok, mondhatni bármiben amit elkezdek nagyon hamar jó leszek. De ez nem számít semmit, lehet hogy a szellemi feladatokban meg körbehugyozol, sokkal kreatívabb vagy, stb. Ne fogd ezt fel negatívan, inkább az erősségeidre koncentrálj. Ha túl sokáig mondogatod magadnak hogy lúzer vagy, még a végén el is hiszed és akkor baj van :/
2018. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én már elhiszem magamról hogy az vagyok.

És egyáltalán nem vagyok kreatív semmiben.

Egyszerűen semmi sem megy. Pedig próbálkozok de mintha engem balfsznak teremtettek volna :D

2018. nov. 7. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!