Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok hogyha...

Ti mit csinálnátok hogyha minden ételtől undorodnátok?

Figyelt kérdés
Szóval. Kb két hete vettem észre hogy szószerint rá se bírok nézni az ételekre. Olyan undor jön rám minden étkezés előtt, hogy konkrétan öklendezem. De minden ételnél ez van. Emiatt már egy csomót fogytam mert éhes vagyok, de egyszerűen nem bírok megenni semmit. Nagyon meg vagyok ijedve nem tudom miért van ez. Voltam vele dokinál de szerinte csak finnyás vagyok. Tényleg az vagyok de persze vannak ételek amiket szeretek. De most azokra sem bírok ránézni. Tényleg semmit nem tudok enni. Próbáltam enni zöldséget, gyümölcsöt, kenyeret, péksütit, édeset sósat de semmi. Mindentol ugyanugy hanyingerem van. Nagyon fáradt is vagyok pedig ilyen 8-9 órákat alszom. Inni iszok rendesen. És amióta előjött bennem ez az undor tele vagyok allergiás reaciónak tűnő foltokkal. Sokmindere allergiás vagyok, pl egy csomó ételre. De egyátalán nem eszek olyanokat. Segítsetek kérlek tényleg kétségbe vagyok esve.

2018. dec. 6. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsö lépésben háziorvos, utána meg pszichológus.
2018. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jojo köszi
2018. dec. 6. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!