Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át ezt az...

Hogyan vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Egy serdülő lány vagyok, és altalaban nehezebbek a mindennapjaim.

Történt családon belul egy nagyon nagy baj, anyukám beteg lett.. Számomra ő a legfontosabb ember a világon, és korházban fog fekudni, egy x időre.. Azt meg bem tudjuk hogy mikor kell mennie, lehet hogy még a héten, de lehet hogy ünnepek utan. Ezt holnap mondja meg az orvos. Nagyon félek, hiszem az a lelki allapotomra is kihat es minden egyebre. Tanulasra is, ezert holnap még délelőtt anya fog beszélni az osztályfőnökömmel. Segítsetek, hogy hogy lehetne konnyebben viselni ezt az egészet, mit csináljak? Aki szeretne, ugy erzi tud segiteni az kerem irjon!



2018. dec. 18. 19:22
 1/4 szántóvető ***** válasza:
azért megy a kórházba hogy meggyógyítsák ill meggyógyuljon.mi a baja?ha nem komoly akkor nem kell parázni.mitől félsz konkrétan?
2018. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csatrad ***** válasza:
12%

szoval anyud nem erzi jol magat es te meg ennek tetejeben olyan gondterhelte teszed ot, hogy sajat magadra gondolva egy problemazol?

Szegyeld magad. Anyudnak szeretetre van szuksege es arra a tudatra, hogy eros vagy es nyugodt lehet, hogy veled nem lesz problema emiatt.

Gondolj arra, hogy ha ilyen idoszakban is jol tudsz tanulni es eros vagy az mennyire stresszmentesitene ot. Gondolj arra hogyha teged ennyire zavar mi van vele, akkor o mennyire zaklatott lehet amiatt, hogy erzelmileg labilis vagy?

Most kettotokert kell erosnek lenned.

Ha tudni akarod pontosan mi a helyzet nezd meg a I Kill Giants nevu filmet es az ra fog ebreszteni, hogy te mit csinalsz eppen es hogy mit kell tegyel pontosan.

2018. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értek egyet az előzővel. Sajnos az, hogy mennyire aggódunk a szerettünkért, és ez hogy jelenik meg rajtunk, a viselkedésünkön, azt nem lehet csettintésre megváltoztatni. Nekem apukám volt sokáig beteg. Pedig felnőtt nő vagyok, mégis nehezen éltem meg. Anyukádnak biztos fontos, hogy mellette legyél, amikor tudsz. Látogasd meg a kórházban, légy vele figyelmes. És a legfontosabb, hogy vrled ne legyen baj. Értem ezt úgy, hogy tanulj, próbáld meg felszívni magad, hogy azt érezhesse, legalább rád nincs gondja, ügyesen helytállsz ahol kell. Így akkor csak a saját gyógyulásával kell foglalkoznia, nem azzal, hogy miattad aggódjon. Ezzel neked is jobb lesz hidd el. Próbálj a kedvében járni. Ezek téged is erősítenek.
2018. dec. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csatrad ***** válasza:
wow asszongya nem ert velem egyet aztan elmondja ugyanazt Nok...
2018. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!