Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel kezdeni?

Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Táncolok egyesületben és nagyon szeretem. Próbákon, illetve ha otthon táncolok, felszabadultnak érzem magam és nagyon élvezem, bele tudom élni magam. Viszont ha fellépsünk van mindig nagyon nagyon izgulok és szinte remegek,félek hogy elrontom a koreográfiát vagy valami rosszul jön ki amikor kiállunk sok ember elé. Pedig nem is vagyok egyedül és szeretném szórakoztatni az embereket , megmutatni,hogy tudok táncolni és mégis ugy érzem fellépéseket túl izgulom és emiatt kicsit rosszabbul is megy a tánc. Nagyon örülnék ha ezen valahogy lehetne változtatni.

2019. jan. 30. 20:16
 1/6 Csillagcica ***** válasza:
Teljesen együtt tudok érezni veled, én ilyenkor arra gondolok hogy úgy kell táncolni ahogy egy sima edzésen. Ettől megnyugszom és elmegy a lámpaláz még gondolata is mert belegondolok hogy az edzések milyen jó hangulatúak.
2019. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ismerős érzés...

Álja a tükőr elé néz mélyen a szemedbe és a tudasítds magadban mit érzel abban a pillanatban. (izgulsz ki esik a szíved annyira kalapál )

Majd kezd el mondani "Meg tudom csinálni"

"Képes vagyok rá"

Gondolj arra a közönség csak egy díszlet feljsd el éld meg a pillanatott ami a tiéd.

Addig mondogasd és annyira őszintén amég elnem hiszed a kétej minden szikráját tüntesd el semmi ne maradjon csak te és a tudásod hiszen képes vagy rá. Majd ezután kihúzott magabiztos testartással álj tovább. Ezek után kiálsz a szinpadra és minden úgy megy majd ahogyan kell.

Sok sikert.

2019. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hopsz a helyesírás nem az erősségem.
2019. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat ! :) MIndenképpen kipróbálom ezt tükröset és megpróbálok táncra fókuszálni. Egyébkénz olyat is olvastam hogy valaki ilyenkor különböző karaktereknek képzeli magát és ez segít neki bár ezt nem tudom hogyan ..
2019. jan. 31. 09:55
 5/6 anonim válasza:
De azért írj, hogy sikerült. 💃
2019. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenképpen írok, jövő héten lesz fejlépés , megírom majd mi volt :)
2019. febr. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!