Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vegyek kést utcára?

Szerintetek vegyek kést utcára?

Figyelt kérdés
Gázspray mindig van nálam, de manapság egyre több olyan esetet hallok a tv-ben, egyéb helyeken olvasom, hogy ezt verték agyon, azt verték agyon, ezt verték félholtra, az került kómába.. Nem is olyan régen olvastam, hogy négyen támadtak meg egy 40 év körüli fazont. Agyonverték! Na most ilyen hírek hallatán, eleg sok ilyen van azért már párszor megfordult a fejemben, hogy kést fogok hordani. Ha úgy érzem veszélyben az életem többen támadnak, nagy a túlerő jobb ha van nálam valami, mint a semmi alapon. Inkább hozzák a sittre a hideg levest, mint feküdjek a boncasztalon elven.. de még nem tudom. Lehet veszek két 40 ml-s gazspret teszek a törvényekre. Szerintetek paranoiás vagyok, hogy kést akarok hordani? Annyi mindent hallani..

2019. márc. 25. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
16%

Ha kissebb kutya támad meg, gondolkodás nélkül felrugom. Addig amég mozog. Ha nagyobb harci kutyárol van szó pl elkapja a lábam, beleszúrom a kést a nyakába, sőt a felelőtlen gazdája elött belezem ki!

Oké, nem a kutya tehet róla, de ne nyomorodjak már le egy idióta miatt.


Vettem egy diófa nyelü svájcibicskát egyszer fel kell avatnom

2019. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azért én a kést nem önvédelmre használnám. Ne értsük félre a dolgot. Arra ott van a gázspray , a kezem.. én arról beszélek, amikor mar kva nagy gázban vagyok. Élet halál között! Nem hiszek abban, hogy elvennék tőlem a kést.. ha jól megfogom azt ki nem veszik a kezemből azért nem olyan egyszerű azt elvenni valakitől! Én nem a késharcról beszélek.. ha elő kellenne vennem én nem néznék semmit.. hiszen élet halál között lennék.. bánná a fene ha meghalna ugy sem úsznám meg sitt v koporsó nélkül. Mindenki azt hiszi vele nem történhet ilyen. De ott volt például a Hajógyári szigeten a srác azt is hogy kinyirtak, vagy a multkor Dombrádon a kidobok vertek agyon egy palit. Ezekkel a patkány kidobokkal is vigyázni kell mert agresszívak sokan vannak.. milyen jó lett volna ha a fazonnal van egy kés talán nem ölik meg. Vagy ha igen legalább ő is árt a támadójának. Na nem baj inkább nem veszek mert talán pszichológiai szempontból még nem vagyok rá elég felkészült.
2019. márc. 25. 22:19
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

"Nem hiszek abban, hogy elvennék tőlem a kést.. ha jól megfogom azt ki nem veszik a kezemből azért nem olyan egyszerű azt elvenni valakitől!"

Ennyi erővel pont hihetnél abban is, hogy mentális energiáddal megfélemlíted a támadóidat. Még sosem voltál részese verekedésnek/verésnek, még csak nem is láttál igazit. Kapsz egy közepesebb ütést vagy rúgást és már a földön térdelsz, vért köpsz meg a fogadat, és a mire feleszmélsz, hogy ja a késem, már a hátadban van.


"Én nem a késharcról beszélek.. ha elő kellenne vennem én nem néznék semmit.."

Isamétlem magamat: ha három kigyúrt kopasz jelenlétében te kést rántasz, lehet, hogy egyet megölsz. Nincs is ezzel baj (az adott pillanatban). De csak egy késed van, és három támadód - és könnyen lehet, hogy náluk is van valami, ami nem került elő addig, amíg csak verekedésnek nézett ki a dolog. De ha te kést rántasz, aztán ők is... Ott már nem szaladsz el. Meghaltál.


"mert talán pszichológiai szempontból még nem vagyok rá elég felkészült."

Ez egy igen bölcs meglátás a részedről.

2019. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Nyúlcipőt vegyél inkább. Múltkor a teszkóban akciós volt.
2019. márc. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Fénykardot vegyél.
2019. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Látom nagyon sok megmondó ember van itt! Akkor tegyük tisztába a dolgokat!Először is senki nem kérdezett késharcról! SENKI!!! Másodszor egy szóval nem említettem hogy önvédelmi célra használnám!!! Egy szóval sem említettem sem önvédelemet, sem késharcot!! Nehéz? Harmadszor ismétlem NEM NEM tudnák kivenni a kést a kezemből!!! De kötekedhetsz nyugodtan! Mi az hogy még sosem voltam részese verekedésnek? Még csak nem is láttam igazit? Hogy mersz te ilyet általánosítani? Mit tudsz te rólam? Figyelj öreg itt a számom: +36204666207 ha kemény gyerek vagy csörögj rám aztán megdumalhatjuk! Meglátjuk kinek milyen tapasztalata van verekedésekben! Nyugodtan hívj fel!!! Bzi gyerek szettorgellek!!! Megint csak a fogyatékosok kedvéért leírom; hogy NEM veszik ki a kést senki kezéből! Hány ilyen sztorit hallottál már, hogy a támadó kezéből kivetette valaki a kést? Én még egyet sem, akinél kés van nincs az a hülye, aki szúrás határon belül megközelíti! Még ha többen vannak sem! Ha meg többen vannak és naluk is van kés, akkor megint csak nem baj, ha már úgy is meg kell dogleni legalább egyet nyirjak ki!! Szóval ha minden kötél szakad én azt mondom jobb ha tart magánál az ember kést! Nem önvédelmre.. nem kés harcászatrol beszélek, ami egyébként is egy agyon misztifikalt szság.. hanem arról, hogy hagyod hogy agyonverjenek kómába ess, lerokkanj
2019. ápr. 16. 13:42
 17/21 A kérdező kommentje:
Vagy védéd az életed.. ha kell bármilyen eszközzel!
2019. ápr. 16. 13:44
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Mi van, mára vége a sulinak? :D
2019. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Muhhaha látod én is tudok vicces lenni! Mondtam ha vki olyan nagy netharcos, hogy csak kötekedni tud az hivjon fel!! Ne itt powerkodjatok! Beszéljük egy az egybe! Én nem jövök emberekkel! Lehet hívni nyugodtan... Ha annyira kotekdni van kedvetek! Akik meg érdemi választ adtak azoknak köszönöm! Nem érdekel több hozzászólás!
2019. ápr. 16. 15:26
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Hàt nem tudom ki hogy van vele de én inkàbb meghalnék minthogy lecsukjanak. Ebben az orszàgban am se védheted meg magad. Puszta kézzel megvered a tàmadót azért is te kapsz. Szinte bàrmit teszel te kapsz ha elöàllitanak. Ez itt a bünözök orszàga. Törvény is azokat védi.
2019. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!