Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vegyek kést utcára?

Szerintetek vegyek kést utcára?

Figyelt kérdés
Gázspray mindig van nálam, de manapság egyre több olyan esetet hallok a tv-ben, egyéb helyeken olvasom, hogy ezt verték agyon, azt verték agyon, ezt verték félholtra, az került kómába.. Nem is olyan régen olvastam, hogy négyen támadtak meg egy 40 év körüli fazont. Agyonverték! Na most ilyen hírek hallatán, eleg sok ilyen van azért már párszor megfordult a fejemben, hogy kést fogok hordani. Ha úgy érzem veszélyben az életem többen támadnak, nagy a túlerő jobb ha van nálam valami, mint a semmi alapon. Inkább hozzák a sittre a hideg levest, mint feküdjek a boncasztalon elven.. de még nem tudom. Lehet veszek két 40 ml-s gazspret teszek a törvényekre. Szerintetek paranoiás vagyok, hogy kést akarok hordani? Annyi mindent hallani..

2019. márc. 25. 20:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hát barátom,mit mondjak..

Ha félsz hogy megtámadnának akkor vegyél egy focicipőt és szaladj ahova látsz,és vegyél gázpisztolyt(pv töltettel)/gázsprayt/dezodort.

Mindig történet függö hogy hágyan vertek agyont egy embert,de rikta egy eset hogy 1 vs 1-be merjenek.

Én a helyedben ezt csinálnám,nem vennék fel nehéz ruhát,és ha lehet nem viszek nehéz cuccot.

Am ha akarsz venni kés,mindig egy 8 cm alattit!

2021. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!