Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fortniteban nem tudok normális...

Fortniteban nem tudok normálisan játszani, mert rettenetesen izgulok. Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
Általában csak akkor van ez, ha egyedül játszom. Ha duozok, esetleg squadozok, akkor tökre normálisan át tudom gondolni a terveimet meg minden egyebet. Viszont szeretnék egyedül is játszani, mivel a solot jobban élvezném, de ez a probléma miatt nem működik úgy, ahogy kéne.

2019. ápr. 29. 16:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ez csak egy játék esetleg még az is jó lehet ha zenét vagy a TV-t hallgatod.
2019. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig észben tartom, hogy csak egy játék, újra tudom bármikor kezdeni, viszont nagyon elmerülök benne, és amikor támadnak, akkor nekem KO. Viszont ezt a zenés dolgot megpróbálom. Köszi a tippet!
2019. máj. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!