Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit tenne a helyembe?

Ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelött fiam ès kis baràtja talàlt egy rossz állapotban lévő biciklit kidobva.A kis barát hazavitte ès az apja megcsinálta neki,a fiam vitt festéket így egy jó kis bringa lett belöle.A mai nap a gyerekek közösen csavarogtak és a fiam megkérdezte barátjàt hogy kipróbálhatja e a járgányt.A fiú kinevette hogy mit képzel a fiam,hogy ezt meg meri kérdezni,így hát fiam úgy gondolta megvicceli.A környékünkön sok a lezárt èpület ès az egyik ablakpàrkànyon hevert egy nyitott lakat.Fiam nevetve mondta a barátjának ha nem próbálhatom ki lezàrom a bringàt,és a làncra tette a lakatot,csak hogy ahogy elfordította rà is kattant.Fiam hazajött és egyből elmesélte mi történt,így nem lepett meg hogy a fiú szülei megjelentek,nyugodtan lementem,de esèlyem se volt megszólalni.Az anya üvőltözni kezdett,hogy kitapossa a fiam belèt,mire én próbáltam nyugtatni,hogy nem szàndèkos volt ,de ő csak egyre a lakat kulcsàt követelte.Mondtam neki,nincs mivel talàlt lakat volt,de van a páromnak flexe és holnap àtmegy levàgni.Meg se hallgatott és még nekem is jött.Az igazság az,hogy szívem szerint megütöttem volna,de mivel olyan felhúzott àllapotban volt nem mertem,úgyanis 12 hetes kismama vagyok.Becsaptam az ajtót és otthagytam,de hallottam hogy kiabàl utànam hogy majd elkapja a fiamat ès majd ő megneveli.Féltem a gyereket,mert ez a nő nem normàlis.Mit tehetnék? Egy lakat miatt ekkora hűhót csapni?? Németorszàgban élünk,gondoltam feljelentem,de nem tudom az megoldàs e.
2019. máj. 5. 21:47
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz ezzel. Majd a párod levágja a lakatot aztán ebbe hagyjátok is a dolgokat, elkapni meg úgy se fogja a fiadat mert annyira nem hülye. Le kell tojni az ilyent. A gyereketeket meg ne tiltsátok el a másik gyerektől (ha ez felmerült bennetek) mert egyik se lehet hibás hogy az a nő barom.
2019. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tituláld nácinak ha német. Attól egyből befogják.
2019. máj. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magyar cigány az illető,nem vagyok rasszista,vannak nagyon jó cigány ismerőseim.Ez a rossz fajtából van,az az igazi átkotszoró....
2019. máj. 6. 05:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Az az erőszakból ért. Meg kell neki mondani h mi a történet majd felvázolni hogy vagy annyiban hagyja vagy egy este arra fog ébredni h rágyújtották a hàzát. Ezekkel máshogy nem lehet szót érteni csak fenyegetéssel.
2019. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ja, aztán megfenyegeti és rájuk megy az,egész familiaxd

Én szerintem hagy rájuk. Annyira még a cigányok se hülyék hogy egy ilyen kis szar miatt báncsanak titeket (mert ugye akkornők mennének a börtönbe és ott egy cigány se szeret ám lennixd)

2019. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Időközben kiderült,hogy a lakat nem is volt lezárva,ezért balhézott... A párom kérdezősködött utána,a munkahelyen is több kollégát bántott a gyerekei miatt,mert szólni mertek neki. Viszont dolgozni nem jár be és az asszonyt őrzi.Egyébként ők csak egy család maguk vannak itt.
2019. máj. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!