Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit tenne a helyembe?

Ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés

Igazából lehet nem is jó helyre irom a kérdèsem,nem tudom.


Szóval már évek óta 12 órában dolgozom egy pizzéríázóba.

Emelett megcsináltam a mixer és a barista szakot pár hónapos kèpzésbe.

Minden álmom egy szórakozóhelyen dolgozni mint mixer.Elhatároztam,hogy megcsinálom a pincér / felszolgáló sulit.2èv,heti egy suli nap,ès mellette 20-25 gyakorlati óra fèlèvenként.


Emellett persze pihenjek,foglalkozzak a párommal,intézzem az ügyes bajos dolgaim,tanuljak.


Lassan egy ève csinálom,de úgy èrzem kezdek besokalni.Nincs életem.S ha még a sulit végig is csinálom fèlek hogy a vizsgára nem tudnèk felkèszülni kellően.


Megéri ez az egèsz vajon? Ki mit gondol erről?

Inkább menjek egy pár honapos gyors tanfolyamra?

Esetleg hagyjam a tovább tanulást,hisz ennelkül is el lehet helyezkedni?


Hozzáteszem a munkahelyemen pultos / felszolgáló lettem egy ideje. Eddig konyhán voltam.Ha még lehuzok itt pár évet lesz annyi tapasztalatom,hogy máshol elhelyezkedjek?


2018. febr. 28. 03:57
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Minek 2 évig kinlodni amikor a gyors talpaló 6 hónapos okj ugyan annyit add
2018. febr. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Eleve a nőket preferálják és az se mindegy, hogy nézel ki

Vendéglátos magyarországon egy nyomor csak is kizárólag külföldön, hajón éri meg

2018. febr. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!