Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek úgy, hogy le...

Ti nem érzitek úgy, hogy le vagytok maradva?

Figyelt kérdés
Mármint lépten-nyomon szoliba botlani, legtöbb ember már olyan, mint aki címlapból lépett volna ki (kézitáska,hozzá dinókéztartás, okostelefonnyak) akár egy szemétlevitel erejéig is és joggal merül fel a kérdés!

2019. jún. 3. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én inkább örülök neki hogy nem vagyok divatmajom telófüggő droid.
2019. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"kézitáska,hozzá dinókéztartás, okostelefonnyak"


És az jó? Szerintem csak szánalmas.


A szoláriumba meg IQ100 fölött nem járnak emberek, mert köztudott, hogy annál jobban semmi sem cseszi szét a bőrt.

2019. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A párom kva okos és jár szoliba, de csak mert a bőrének jót tesz. (nem órákra ül be)
2019. jún. 3. 14:04
 4/10 anonim ***** válasza:
A belgyógyászok, akik meg még a párodnál is okosabbak ezen a területen, egybehangzóan állítják, hogy a szolihasználat ideális időtartama pontosan nulla másodperc, és egyáltalán nem tesz jót a bőrnek, hanem károsítja azt.
2019. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A párom belgyógyász-lektor, szóval ezt benézted!
2019. jún. 3. 16:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem érzem úgy, és ilyenekhez nem is akarok felzárkózni. :)
2019. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég 😆 Most akkor hazugság az életem? Nemár 😂
2019. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"belgyógyász-lektor"


Mi az a "belgyógyász-lektor", töki? Ellenőrzi, amit a belgyógyász ír?

Egyébként vagy abban hazudsz, h a párod orvos, vagy abban, hogy van egy csipetnyi esze is, mert a kettő együtt nem fér össze a szolárium-használattal.

2019. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"lépten-nyomon szoliba botlani, legtöbb ember már olyan, mint aki címlapból lépett volna ki (kézitáska,hozzá dinókéztartás, okostelefonnyak) akár egy szemétlevitel erejéig is"


hát ha te így gondolkodsz, akkor úgy látom tőled nem vagyok lemaradva, sőt, sokkal több eszem van :D

Néha szembesülök, hogy azt a kva mennyire előrébb vagyok, mint sokan mások :D

2019. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ácsi már! Félreértelmezitek a kérdésem! Ez is tökre jellemző, hogy minden ki van emelve, elemezve és a kommentek világába csöppenek bele. Legyünk már cimbik, mindenki az én vendégem, levegővételre!
2019. jún. 4. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!