Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Kismamik/anyukák! Ti voltatok/vagytok úgy hogy mozog a baba a pociba de nem érzitek? Csak amikor ránéztek a pocira akkor látjátok a mozgást? 38hkm

2013. aug. 24. 10:54  Privát üzenet  

A válaszok
petera6 nevű felhasználó válasza:

Én amikor látom (minden mozgást látok, kivéve, amit nagyon lent csinál), akkor érzem is. Nagyon is :)

35+4 hkm

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. aug. 24. 11:09 Privát üzenet

Én is. Ha érzem, akkor látom is, és ha látom, akkor érzem is:-)

32 hkm

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. aug. 24. 12:13 Privát üzenet

Nekem van olyan, hogy látom, de nem érzem. Amikor kicsi, de látható kis mozgást csinál. Van olyan, amit csak akkor érzek, ha odateszem a kezem. Szerintem ez normális!

38 hkm

A válaszíró 98%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. aug. 24. 14:29 Privát üzenet

Szia

én is vagyok így hogy nem érzem, de látom.

Hát elég fura, vannak ilyen mozdulatai.

35 hkm

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. aug. 25. 08:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Látjátok ezen a képen a baba nemét?
Hányszor szívjátok le egy nap a baba orrát? És honnan látjátok hogy teljesen le van szívva?
Ti hogy altatjatok el a babatokat ha latjatok hogy almos?
Játszószőnyeget a baba hány hónapos korától látjátok hasznosnak? Ti milyet vettetek?
Lehet baba van a dologban? Menstruáció helyett csak barna pecsételésem, folyásom volt 1 napig. Csináltam ma délelőtt egy tesztet, halvány pozitív csík lett. Ti is látjátok? Szerintetek?
Mozgásfejlődésben lemaradt babák anyukái: titeket is elszomorít az, ha látjátok hogy a babátokkal egykorú vagy akár 1-2 hónappal fiatalabb baba jóval előrébb van a mozgásfejlődésben?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!