Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 22 éves Férfi vagyok, Sajnos...

22 éves Férfi vagyok, Sajnos a depresszió tüneteit véltem magamon felfedezni, Esetleg valaki valami jó tanács?

Figyelt kérdés

Lelkileg kiborultam, szégyen nem szégyen, leírom ide.

Sajnos nagyon nehéz életem volt,van. Édesapám sokszor iszik, jópárszor összebalhéztem már vele, folytonos veszekedések a családban, elveszi az egész életkedvem, Párkapcsolatom nincs, Barátaimtól eltávolodtam, munkahelyem még van, Sokszor bezárkózok a szobámba nincs kedvem semmihez. Próbáltam pozitívan állni mindenhez, de soha nem sikerült az életembe semmi. Suliba is folyton kigúnyoltak, kikacagtak, magamba folyottam itthon pedig csak örlődtem hogy mit gondolnak mások... Önbizalmam szinte egyenlő a nullával. Focizni jártam sokat a "Barátokkal, Meg itthon kondiztam, de ezek mára már szinte nem hobbinak hanem mintha kényszer lenne és már attól is elment a kedvem, Sokszor próbáltam barátkozni, csajozni de sokszor elutasítottak, ez bántott/bánt el is ment a kedvem az egésztől. Valaki esetleg valami jó tanács hogyan tudnám kilábalni ezt a lelki gyötrelmet?



2019. jún. 13. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
20 éves kor körül sokan átmentünk ezen. Veszélyes kor, már nem vagy gyerek, de felnőttként nem találod még a helyed. Ez akkor is nehéz lenne, ha lenne mögötted egy erős szülői háttér, nélküle még nehezebb. Viszont gyenge szülőknek sokszor erőssé válik a gyerekük és erős szülők pátyolgatnak életképtelen leszármazottakat. Szóval erős leszel. Nem biztatlak olyan közhelyekkel, hogy lesz majd neked is párod, gyereked...mert nem vagyok jós, de azért valószínűleg lesz egyébként. Csak annyi vígasztalót tudok mondani, hogy nem vagy egyedül, nagyon sokan átmennek ezen 20 éves kor körül, szóval csak az történik veled, ami természetes. Ilyenkor jönnek az első nagy csalódások, nem egy életvidám korszak.
2019. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg konkrétan megmondom neked, hogy ha nem teszel semmit, akkor semmi nem fog változni. Maximum ha szerencséd van.
2019. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!