Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szűkíti az...

Szerintetek nem szűkíti az emberek gondolkodását, kommunikációját, nézeteit az, ha nem hajlandóak elfogadni, hogy egy kérdéskörben nem lehet abnormálisan korlátozott kereteken belül ragadni?

Figyelt kérdés
Mert végső soron , a dolgok egymásból következnek és összefüggésben vannak egymással . Csak azért írom ezt mert , nem mindennel értek egyet a gyakori kérdések.hu szabályrendszerével .Ugyanis beskatulyázzák az embert , olyan szempontból hogy mit gondoljon . Nekem manipulatívnak tűnik ez . Illetve akit lehet csak azt határolják be . De ha felszólalsz ellene , vagy megpróbálsz a különböző témakörök mezsgyéin átlépni , akkor törlik a válaszaid . Pedig szerintem ha valóban a végső igazságot keressük , mert így lenne értelme ennek a gyak.kérd.hu-nak , akkor nem lehet bedobozolni a dolgokat . Nem lehet kis "kérdés szigeteket" gyártani abnormális módon . Vannak kérdéskörök , témakörök , ez nyilván normális . De az hogy meggátolják hogy összekapcsolj témákat , annak érdekében hogy rávilágíts az igazságra , az szerintem nem jó , nem hasznos . Így butítják a népet a média meg közösségi oldalak , és általában a komment felületek szabályrendszerei .És nyilván nem arról beszélek hogy szabadon anyázhassanak az emberek és rúgjunk fel minden törvényt és szabályt , vagy anarchista elveket vallanék , pont nem erről beszélek !!! Hanem hogy szűk látótér , és ráadásul annak elősegítése arra való ösztönzés nem jó cél !
2019. júl. 14. 14:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mert ha nekem , akkor igen bátor vagy !!! Bocsánat inkább vakmerő !!! Nagy különbség ! Mert a vakmerő az buta ! A bátor pedig legyőzi a félelmét ! Ne rohanj a vesztedbe ember !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...
2019. júl. 16. 21:58
 12/22 A kérdező kommentje:
Arról nem volt szó hogy menet közben is hoztok szabályokat ! Mi az hogy erőltetett , elvont , ki szerint ??! Olyan kategória sincs hogy vicces . Ilyenekről szó sincs a szabályzatban . Még hogy vicces ... h ... hagyjuk már . Ráléptem a tyúkszemetekre és most visítoztok ! Fáj az igazság !!!??
2019. júl. 16. 22:05
 13/22 A kérdező kommentje:
Ha töröltétek , akkor hogy hogy látom ? Csak én látom mások nem ? ... vagy mi ?
2019. júl. 16. 22:08
 14/22 A kérdező kommentje:
... Lehet , nem tudom , nem értek hozzá , nem vagyok egy nagy informatikus zseni . asszem ...
2019. júl. 16. 22:09
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiben sem vagy zseni, te aki Istennek gondolod magad, a pokolra jutsz te fogvájó tyúkapó!


“Ne mondd ki hiába Istenednek, az Úrnak a nevét, mert nem hagyja az Úr büntetés nélkül, ha valaki hiába mondja ki a nevét!” (1Móz 20,7)

2019. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Azzal hogy kimondtad azt hogy semmibe sem vagy zseni , azt mondtad tudat alatt : A rohadt életbe , ez zseni , de én jobb vagyok !!! jobbnak kell lennem vagy belepusztulok !!! Jaaaajj nekeeeem ! Jobbnak kell lennemm !!! Ááááááá ! Megőrülök !!! ... Kérdésem : Nagyon szenvedsz ? Vagy csak kicsit ? ... Kicsit nagyon ? :) ... Sehol nem írtam ilyet hogy ISTENNEK képzelem magam , nem is gondoltam ! De olyat sem hogy zseni vagyok ! Ezt te mondtad ki ! Ahogy JÉZUSTÓL kérdezte pilátus : Te vagy a Zsidók királya ? erre JÉZUS : Te mondod ! ... Nehogy azt értsd ki belőle hogy azt mondom zseni vagyok vagy király , hanem arra utalok hogy ez a te elmédben fogalmazódott meg ! Tehát te azt mondod , úgy érzed zseni vagyok és ez fáj neked mert irigy ember vagy és gyűlölködő !!! És te mondod hogy pokolra kerülök ??? Kinevetlek téged ! Én nem félek a haláltól mert tudom hogy JÉZUS vár a Mennyben ! Aki hisz az üdvözül aki nem elkárhozik ! Másik meg azt mondja JÉZUS ne ítélj ! Erre te megítélsz hogy én ISTENNEK mondom magam ... miért te ISTEN vagy hogy belém látsz ? Holott te ISTENNÉ teszed magad mert hogy ítélkezel azzal hogy azt állítod én ISTENNEK gondolom magam meg hogy te megmondod ki hová kerül a halála után ! Kinevetlek --- Zsoltárok 2 , 4 !!! ISTEN kineveti ellenségeit ! :) Ott a gerenda a szemedben és egy szálkát akarsz kivenni egy vadidegen szeméből ! Képmutató ! Végeztül akkor minden rendben mert én hiába soha nem mondom ki ISTENEM nevét ! Ha megtérsz hatalmas ajándékokban lesz részed , de ha megmaradsz ebben az állapotodban akkor sok jóra ne számíts !
2019. júl. 18. 01:35
 17/22 A kérdező kommentje:
Ja és ez a fogvájó tyúkapó mennyire ózsdi szöveg már ! Ezt valahonnan 94 ből hoztad ? Leragadtál eléggé !
2019. júl. 18. 01:37
 18/22 anonim ***** válasza:

" ÉN ISTEN NEVÉBEN ÍROK "BARÁTOM" ! Fogalmad sincs arról hogy kicsoda ISTEN ! Igen , ezt így laptopon keresztül állapítottam meg !"


Te önmagad paródiája vagy, a 2000es évekből!

2019. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja és ez az Isteni színjátékod mennyire ózsdi szöveg már ! Ezt valahonnan 97 ből hoztad, az oviballagásodról!
2019. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Figyelj : Először is - " Ezt így laptopon keresztül " Az én szavam járása ! Összeszedted innen onnan , mert más kérdéskörökben is hirdetem az igét ! Aztán - "a fogalmad sincs arról hogy kicsoda ISTEN" ugyancsak rád vonatkozik ! tudod ... azok akik valamihez hozzá nem értők , nincs ismeretük egy témában , vagy esetedben ISTENRŐL beszélünk , azok előtt akik viszont képben vannak , mindig elszólják magukat , akár egyetlen félszóval is ! DE ERRŐL FOGALMUK SINCS !!! Biztos tudod miről beszélek , ez hétköznapi jelenség ... példa: ha egy boltban sorban állsz , és fültanúja vagy egy beszélgetésnek , amiben az egyén próbál nagyon okos lenni , te meg csendben tudod hogy egyáltalán nincs képben az a valaki . Így van ez most is . Most te vagy unatkozol , vagy szivatod a hívőket , vagy tényleg komolyan gondolod hogy te ISTEN nevében írsz . Ezek fényében közlöm veled , ( aki csendben figyeli hogy nem vagy képben ) hogy nem hogy TE NEM BESZÉLSZ ISTEN NEVÉBEN !!! Hanem nem 1szer a kísértő szól belőled ! Sajnos ! Azt ne hidd el hogy ISTEN nevében beszélsz , mert az a sátán sugallata ! Én szoros kapcsolatban vagyok JÉZUS KRISZTUSSAL ! Volt aki meggyógyult a rák betegségéből mert imádkoztam érte és JÉZUS meggyógyította , kemény bűnözők térnek meg , eleve az egy csoda hogy én megtértem , és folyamatosan csodák történnek , minden imám meghallgatásra kerül odafent ! Egyébként folyamat azt szajkózod amiket én írok ... nevetséges ! Próbálj meg megújulni , kérj ISTENTŐL új és pozitív gondolatokat , ... ilyesmi . Akkor most megvallom : a sátán sokszor engem is bilincsbe rak , és sértegetek másokat , megítélek sokakat , ... folyamatosan támad a sátán , nem lusta erre ! De az a jó hírem van hogy akiket támad azért támadja mert veszély faktort jelentenek rá ! És ez jó ! Mert a hit és a szeretet a legnagyobb ellensége a kísértőnek !!! Szent Pió atyát is nem gyengén támadta ! És sorolhatnám ... a lényeg hogy a szívedben legbelül mi van ,,, illetve Ki van ??? Ez a nagy kérdés ! Szóval egy bűnös ember vagyok mint bárki más , de ISTEN kiemelt az előző életemből és " KŐSZIKLÁRA ÁLLÍTOTT " Ha érted ? ISTEN kedvét leli bennem , mert Vele együtt munkálkodom , és valóban imádom ŐT !!! ...

Hogy állsz a bűnbánattal barátom ??? Lukács 13 , 1 - 9 !!!!!!!!! ... Mutass végre valamit magadból , ami ISTENTŐL van ! ... Áldjon és őrizzen meg téged az ÚR JÉZUS , ragyogtassa rád arcát ! Emeljen fel téged magához az ÚR JÉZUS , és mutasson rá igazságára , és irgalmazzon neked az ÚR JÉZUS KRISZTUS , adja meg neked a megtérés kegyelmét bármi áron !

2019. júl. 18. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!