Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szűkíti az...

Szerintetek nem szűkíti az emberek gondolkodását, kommunikációját, nézeteit az, ha nem hajlandóak elfogadni, hogy egy kérdéskörben nem lehet abnormálisan korlátozott kereteken belül ragadni?

Figyelt kérdés
Mert végső soron , a dolgok egymásból következnek és összefüggésben vannak egymással . Csak azért írom ezt mert , nem mindennel értek egyet a gyakori kérdések.hu szabályrendszerével .Ugyanis beskatulyázzák az embert , olyan szempontból hogy mit gondoljon . Nekem manipulatívnak tűnik ez . Illetve akit lehet csak azt határolják be . De ha felszólalsz ellene , vagy megpróbálsz a különböző témakörök mezsgyéin átlépni , akkor törlik a válaszaid . Pedig szerintem ha valóban a végső igazságot keressük , mert így lenne értelme ennek a gyak.kérd.hu-nak , akkor nem lehet bedobozolni a dolgokat . Nem lehet kis "kérdés szigeteket" gyártani abnormális módon . Vannak kérdéskörök , témakörök , ez nyilván normális . De az hogy meggátolják hogy összekapcsolj témákat , annak érdekében hogy rávilágíts az igazságra , az szerintem nem jó , nem hasznos . Így butítják a népet a média meg közösségi oldalak , és általában a komment felületek szabályrendszerei .És nyilván nem arról beszélek hogy szabadon anyázhassanak az emberek és rúgjunk fel minden törvényt és szabályt , vagy anarchista elveket vallanék , pont nem erről beszélek !!! Hanem hogy szűk látótér , és ráadásul annak elősegítése arra való ösztönzés nem jó cél !
2019. júl. 14. 14:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
A kérdés elgondolkodtató, de amiket utána írtál, ne vedd sértésnek, de komolyan úgy tűnik segítségre van szükséged, detoxikáló, vagy pszichiátria.
2019. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
vagy ördögűzés!
2019. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!