Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek itt a moderátorok...

Szerintetek itt a moderátorok egy 10-es skálán, hogy dolgoznak?

Figyelt kérdés

1 nagyon rossz, 10 jó.


Szerintem 1.

Amikor róluk írtam, törlés mellett az volt a válasz, hogy ne írjak valótlanságot.

Ha nem lenne rossz tapasztalatom, nem lennèk felháborodva.


Most, hű de jól működik a törlés, hogy moderátorokról van szó!


2019. aug. 14. 07:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezö: ha egy kérdés szerinted kifejezetten szabálysértö. akkor meg vna a lehetöséged emailban írni a moderátoroknak, és megindokolni, miért akarod töröltetni. Ez sokkal hatásosabb sok esetben, amikor a meglévö opciók nem eléggé pontosak.
2019. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:

Tegnap ezt irtam kerdesnek, a mobiltelefon tèmaban.


"Van itt olyan aki Vodafone Red tarifát használ?"



Ez volt az a nagyon szabályszegő kérdés...

2019. aug. 14. 08:32
 13/73 anonim ***** válasza:
64%
12: Lehet úgy gondolták, hogy reklámozol vele. :) Bár ha igen, ez hülyeség, mert evvel az erővel a Youtube nevét leírni és reklámnak minősülhet.
2019. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
76%
és reklámnak minősülhet=is reklámnak minősülhet
2019. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
Lehet, de mondom ez egy megtörtént eset. De, az ha 13 éves lány írogat a szex rovatba, az oké, az ott marad évekig is.
2019. aug. 14. 09:15
 16/73 anonim ***** válasza:
56%
szerintem 10, max pontot adok nekik
2019. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem 7/10, átlagosan.

Nincs könnyű dolguk, de nem is akarnak kitűnni a munkájukkal, az is biztos.

Vannak köztük is jobbak, de nagyon gyengék is: pl. van erősen vallásos is köztük.


De pl. nem tudjuk, hogy egy embernek mennyi munkája van (a Harmonetnek van sok más kiadványa is, nem csak ez), és hogy egyáltalán kap-e fizetést érte?

2019. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
61%

"Van itt olyan aki Vodafone Red tarifát használ?"


Ebből nem derül ki, mit szeretnél.


Erre annyit lehet válaszolni, hogy ige vagy nem vagy privátban lelevelezedvalamelyik felhasználóval, ami nem lesz látható annak, akit érdekelne. Ez nem lesz hasznos pl 2-3 év múlva senkinek.


Simán fel lehet tenni így a kérdést


Vodafone Red tarifával kapcsolatban; ..." - és a ... helyére beírni, hogy mit szeretnél megtundi


Vagy "Vodafone Red tarifával kapcsolatban; a leírásban feltüntetett dolgot hogyan hkell intézni?" (ha túl hosszú lenne megfogalmazni a kérdést.

2019. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
57%
0. A tízmilliomodik farokméretes kérdést nem törlik, de ha te kérdezel valamit, ami tényleg nagyon fontos, a kutya nem válaszol rá, 1 hónap múlva újra kiírod, hátha szerencséd lesz. Na, azt fél perc (!) alatt eltüntetik.
2019. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:

19 veled nagyon egyet értek.


És igen, privátba érdeklődtem volna, ami az oldal rendeltetésszerű használata.

2019. aug. 14. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!