Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek itt a moderátorok...

Szerintetek itt a moderátorok egy 10-es skálán, hogy dolgoznak?

Figyelt kérdés

1 nagyon rossz, 10 jó.


Szerintem 1.

Amikor róluk írtam, törlés mellett az volt a válasz, hogy ne írjak valótlanságot.

Ha nem lenne rossz tapasztalatom, nem lennèk felháborodva.


Most, hű de jól működik a törlés, hogy moderátorokról van szó!


2019. aug. 14. 07:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
45%

A kérdés a következő volt: Lehetsèges hogy az Ausztráliai tűz elérjen Magyarországra?

A válaszom erre nagyon visszafogottan ez: ATYAÉG! És ha most erre válaszolnák sértődnének egyesek és bekerülne a troll és pimaszság miatt törölt válaszok közé!

2020. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
43%

Rosszul értelmezed azt a választ. Ugyanis nem arról szol, hogy ha jelentesz X választ, azt automatikusan törölni is fogják. Nyilván olyan kérdések vannak jelentve amik egyértelműen szabályt sértenek, mégis csak ~90%-ukat törlik az akkori tapasztalat szerint.


Ehhez képest te azt akarod belelátni és magyarázni, hogy ha jelentesz random 50 kérdést, azt szó nélkül törölni fogják.

Vagy pedig azt, hogy van valaki akinek szó nélkül törlik a jelentett kérdéseket, 'csak mert' alapon. Közben ez nagyon nem így van.

2020. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim válasza:
68%

Tőlem mindenki azt csinál amit akar. mondjuk én is elcsodálkoztam 1-1 válaszon, hogy milyen magánélete van aki napi 50-szer bír törölni??? No komment. Valamelyik nap találkoztam egy írásos véleménnyel és én is maximálisan egyetértek vele ajánlom minden józan gondolkodású felnőtt ember figyelmébe. AZ ÍRÁS A KÖVETKEZŐ VOLT:



Bemásolok Nektek ide két egymástól független emberi véleményt és lehet rajta gondolkodni, én mindkettővel maximálisan egyetértek:

1:Én maradok a normálisan kiírt kérdéseknél és a normálisan leírt válaszoknál, még ha ezzel sokszor nem értek egyet másokkal is, de lenézem azokat, akik egyből sírva szaladnak jelentgetni. Gyerekeimet, unokáimat is úgy tanítom, hogy oldják meg a problémáikat, ami nem tetszik, engedjék el a fülük mellett vagy üssenek az asztalra. Felnőtteknél kinevetem a "OVÓNÉNI MEGHÚZTÁK A HAJAMAT -típusú embereket.

2:

Mellesleg elég undorító, hogy lehet választ és kérdést töröltetni. Pl.: Szilveszter előtt a kutyás rovatba valaki leírta, hogy milyen emberi nyugtatókat kaphat a kutya. Olyanokat, amiket állatorvosok is adnak. Erre töröltették.

Vagy amikor valaki leírta a fagyálló mérgezett állat elsősegélyét. Na, őt is törölték, mert a sok barom nem tudta, hogy nem troll, hanem mentős a válaszoló, és tényleg jót írt!

2020. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
39%

Ezt hányszor fogod még bemásolni? Legalább harmadjára olvasom ugyanazt a sztorit tőled.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


És miért nem merted kiírni az 50%-os fiókodból, miért csináltál helyette újat? Nyilván, mert már te is érzed, hogy nem írhatsz ki több provokatív dolgot, mert kiraknak.

2020. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim válasza:
68%
Igen! Onnét másoltam. Az 50-os dolgot elmagyaráznád részletesebben? Vagy mit raknak ki?
2020. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
44%
Előző nagyon tetszik! Szerintem jelenteni kellene hogy 50 fiókja van és naponta mindet használja!
2020. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:

"jelenteni kellene hogy 50 fiókja van és naponta mindet használja"


Ilyeneket honnan találtok ki? Sehol nem volt leírva ilyen jellegű információ, még csak erre utaló sem. Erre te már kijelentő módban írod, hogy valakinek 50 fiókja van. Honnan, miből gondolod ezt?

2020. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
64%
Nem megsértődni kell megint tessék értelmezni! Igen, egyedül te voltál aki mást meggyanúsítottál több fiók létrehozásával. Megjegyzem ha sok fiókom volna felpontoznám magamat de annyi időm azért nincs hogy ilyesmivel foglalkozzak.Na meg nem is nagyon érdekel ez gondolom látszik.
2020. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudod felpontozni magad több fiókból, mert az egy IP-ről érkező értékelésnél csak az első számolja el a rendszer, a többinél már hibaüzenetet dob vissza és nem használhatók a gombok.
2020. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
47%

Tévedések elkerülése végett 87%-os! Magyarországon az internetek nagyobb százaléka változó IP-címmel rendelkezik, minden újraindításnál más lesz.

Az Ön többi válaszán és érvelésén (IS) jókat nevettem.

2020. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!