Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek itt a moderátorok...

Szerintetek itt a moderátorok egy 10-es skálán, hogy dolgoznak?

Figyelt kérdés

1 nagyon rossz, 10 jó.


Szerintem 1.

Amikor róluk írtam, törlés mellett az volt a válasz, hogy ne írjak valótlanságot.

Ha nem lenne rossz tapasztalatom, nem lennèk felháborodva.


Most, hű de jól működik a törlés, hogy moderátorokról van szó!


2019. aug. 14. 07:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
72%
Nekem amúgy nem válaszoltak még emailre, pedig írtam nekik párszor.
2019. okt. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
58%
Max 2-es. Szinte mindenben egyetértek a kérdezővel. Tapasztalat.
2019. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, azt miért nem írod le, hogy beszólásért figyelmeztettek, jogosan? Mert rögtön ütné azt, amit leírtál.
2019. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
58%
Majdnem igazad van! Azért a KÖLCSÖNÖS beszólás helyesebb kifejezés lenne és ha te voltál tudod miről van szó, de ha nem akkor nagyon meglepődnél!
2019. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
49%
Nekem csak ITT is kapásból töröltek mindez idáig 3 válaszomat mert egyetértettem a kérdezővel és persze fűztem hozzá egy pár saját gondolatot! 😉
2020. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
38%

Ha eközben offoltad a kérdést és még provokatív, személyeskedő is volt, természetes hogy törlik.


GYIK:

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

2020. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
36%
Tisztában vagyok vele, törölhetik. Mondjuk én nem vergődök majd érte. Viszont te csodálkozol, hogy miért törlik a válaszodat, mikor egyet sem bírsz megfogalmazni személyeskedés nélkül?
2020. jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
49%
Bemásolok egy példát amit kapásból töröltek, gondolom evidens hogy amire ezt válaszoltam is igencsak személyeskedés volt de én nem jelentgettem nyarvogva hanem ezt válaszoltam rá: Szerintem attól függ hogy az itt jelenlévők jelentenek vagy nem bizonyos dolgokat. Én is jártam úgy hogy bár szeretem az állatokat közöltem valakivel, valakikkel hogy azzal azért nem értek egyet hogy a macskája az étkező asztalon vele együtt kajál és csodálkozik hogy bélférget kap tőle, a másikkal nem értettem egyet hogy kiírta hogy a macskája rendszeresen beleszarik a francia ágyába és nem győzi takarítani. Ők bejelentették hogy ők viszont a csecsemőket utálják mert bekakilnak és szétkenik a házban az orrukat, erre igaz beszóltam. Mi lett a vége??? Nem akartam elhinni de jelentettek és utolsó figyelmeztetést kaptam.
2020. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
40%
Még mindig nem érted, hogy nem a véleménykülönbség a probléma, hanem hogy beszóltál és személyeskedsz, vitát generálsz, hergelsz másokat, provokálsz. Amúgy egész jól bírod "utolsó figyelmeztetéssel", közben sorra törlik a személyeskedő válaszaidat itt is. Ha olyan szemét lenne a moderátor, ahogy te itt előadod, már rég kitiltottak volna.
2020. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
58%

Tévedésed elkerülésére: Nem hogy a moderátorokra még más emberekre se szoktam mondani hogy szemét. A személyeskedésre gondolom elég jó példa amit megírtam az előbbiben: Ha valaki azt írta: utálja a gyerekeket az piros pacsi. Ha én azt írom hogy én jobban szeretem a babát mint a macskát akkor ez törlendő és én vagyok a szemét. Na ne már! Akkor ez mi ha nem egy elég kificamodott részrehajlás?


Csak hogy érdekesebb legyen, még egy idézetet le fogok mindjárt írni. Igen ez is egy kérdezővel és velem történt meg, gondolom kapásból ezt is látni fogod hogy nagyon helyén való és értelmes a kérdező részéről és az én válaszom a gonosz.

2020. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!