Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek itt a moderátorok...

Szerintetek itt a moderátorok egy 10-es skálán, hogy dolgoznak?

Figyelt kérdés

1 nagyon rossz, 10 jó.


Szerintem 1.

Amikor róluk írtam, törlés mellett az volt a válasz, hogy ne írjak valótlanságot.

Ha nem lenne rossz tapasztalatom, nem lennèk felháborodva.


Most, hű de jól működik a törlés, hogy moderátorokról van szó!


2019. aug. 14. 07:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
75%

Köszönöm, és további jó vigadást kívánok!

(megjegyzem, a UPC piaci részesedése 21% körül van a lakosság körében, és ők olyan dinamikus címkiosztást használnak, hogy kb évente cserélik csak le az IP címet. Ez azzal is jár, hogy minden ötödik felhasználó keze meg van kötve, mert hiába indítja újra meg húzza ki a routert vagy kényszerít cserét, a szolgáltató rendszere ugyanazt fogja visszaosztani neki. Persze tudom, hogy hatszázféleképpen megkerülhető és trükközhető a dolog, csak nem éri meg épeszű embernek az időt meg energiát, hogy egy virtuális toplistán ő pontokat gyűjtsön meg értékeléseket manipuláljon a saját örömére).


Ne felejtsetek el lepontozni!

2020. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
100%

"a szolgáltató rendszere ugyanazt fogja visszaosztani neki"

Csak éppen 3 IP címük van.

Jó, ebből az egyik nem működik. Ha ezt kapod, addig nem lesz internet, amíg ki nem kényszerítesz egy másikat.

2020. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
59%
87%-os vigadtál- mostanában vagy még mindig várod a pszichológust? 😜
2020. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!