Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért regisztrál ide annyi...

Miért regisztrál ide annyi gonosz és nagyképű ember? Hogyan lehetne jobban megválogatni a felhasználókat?

Figyelt kérdés

Gyakran tapasztalom, hogy a felhasználók jó része nem keeps az oldalt rendeltetésének megfelelően használni. Rengeteg a gúnyos hozzászólás, segítő szándék helyett sokakat vezérel a rosszindulat. Nem a klasszikus trollokra gondolok, akiket könnyen ki lehet szúrni értelmetlen vagy trágár megjegyzéseik alapján. Sokan élik itt ki uralkodó hajlamaikat, képtelenek mások iránt tisztelettel viseltetni. Gondolkodás nélkül megaláznak segítséget kérő embereket. Pozitív, hasznos tapasztalatok megosztása helyett tudatlannak állítják be azt, aki kérdezni mer. Mintha soha nem jártak volna közösségbe és nem élték volna meg, hogy minden ember más. Vannak erősségeink és gyengeségeink, egy dolognak nem lehetünk híján, a gerincnek. A világot feketének és fehérnek látják, természetesen az alapján, hogy a saját véleményükkel ki/mi egyezik meg. Gyakran persze még használható véleményük sincs, csak hangot adnak egyet nem értésüknek, alternatív megoldással szolgálni nem tudnak.


Kíváncsi lennék, hogy vajon mekkora részük regisztrál eleve ártó szándékkal és ki az akit magával ragad a negativitás csordaszelleme!


2019. nov. 8. 11:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
22%

Nem kötelező használni ezt az oldalt. Én inkább azon gondolkodnék el, hogy miért hatnak rád ennyire a negatív válaszok. Tudod, minden ember akkora amekkora dolgok felidegesítik.

Ami felhúzta az agyad az csak egy gyökér véleménye, nem az egész emberiségé.

A "Hogyan lehetne jobban megválogatni a felhasználókat?" kérdésen felesleges gondolkodnod, hiszen nem te döntöd el ki regisztrál ide meg ki nem.

2019. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
40%
Nem csak itt, az egesz világ ilyen. Meg kell tanulni kezelni és amennyire lehet kizárni.
2019. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Inkább arra gyanakodnék, hogy feltettél pár kérdést önigazolást keresve, aztán mikor lehúztak megsértődtél. Így szokott lenni.
2019. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
12%
Szerintem a kérdezők sem nagyon tudják rendeltetésszerűen használni az oldalt. Sok esetben nem is választ várnak a kérdésre, hanem gratulációt vagy lelki támogatást. De nem a barátai vagyunk, és ez nem is a pszichológusa magánrendelése.
2019. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló! Félre értetted a kérdésemet! Engem nem idegessé tesznek a negatív válaszok, sokkal inkább meglepnek. Személy szerint én egy nagyon nyugodt ember vagyok. Ha érdemben nem tudok hozzá szólni egy témához, akkor inkább hallgatok. Meglep, hogy gyakorló édesanyák ilyen értelmetlen dolgokra pazarolnak időt.
2019. nov. 8. 11:33
 6/20 anonim válasza:
68%

Szerintem meg a gonoszság határtalan. Senki nem önigazolni akar, csak aki erre gondol, az magából indul ki. De egyébként ez olyan a való életben is, ha valami neked jobban megy, akkor más szülők leszólnak, hogy tökéletes meg blabla, ha vmi rosszabbul megy, akkor meg elítélnek. Együttérzés, megértés, empátia kezd kihalni.

Ha visszanézel 2010 előtti kérdéseket, ott a válaszok hasznosak voltak, a kérdésre irányultak, nem leszólóak voltak. Egyszer volt egy kis időm, irígykedve olvastam vissza, irígyeltem az akkori kommunkiációt idegenek közt.

Egyébként én is lelkemre veszem, mert kb ha én nem bántok senkit, engem se bántsanak. De már gyerekkoromban is lelkemre vettem a rosszindulatot. Sosem értettem.

Most egy privát beszélgetés miatt jöttem fel, úgy jött szembe ez a kérdés, már inkább nem használom. Jobb introvertált személyiségnek maradni :(

2019. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

"Kíváncsi lennék, hogy vajon mekkora részük regisztrál eleve ártó szándékkal és ki az akit magával ragad a negativitás csordaszelleme"


41.473628%-uk regisztrál ártó szándékkal, 52.46483%-ot pedig magával ragad a csordaszellem.

Egyéb statisztika, amire még kíváncsi vagy?

2019. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló! Valahogy a személyes tapasztalatom nekem más. Szemtől szembe sokkal visszafogottabbak az emberek. Külföldön pedig nagyobb az empátia és az alázat.
2019. nov. 8. 11:39
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
Sok kérdésre próbáltam meg válaszolni, hol hasznosan, hol feleslegesen, de sajnos nem tudok kedves lenni azokkal a kérdezőkkel, akik arra kíváncsiak, hogy negatív teszttel, meglévő vérzéssel terhesek-e, mert csak a végét tette be a pasi.
2019. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
72%
9-es, akkor miért nyitod meg a kérdést?
2019. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!