Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért regisztrál ide annyi...

Miért regisztrál ide annyi gonosz és nagyképű ember? Hogyan lehetne jobban megválogatni a felhasználókat?

Figyelt kérdés

Gyakran tapasztalom, hogy a felhasználók jó része nem keeps az oldalt rendeltetésének megfelelően használni. Rengeteg a gúnyos hozzászólás, segítő szándék helyett sokakat vezérel a rosszindulat. Nem a klasszikus trollokra gondolok, akiket könnyen ki lehet szúrni értelmetlen vagy trágár megjegyzéseik alapján. Sokan élik itt ki uralkodó hajlamaikat, képtelenek mások iránt tisztelettel viseltetni. Gondolkodás nélkül megaláznak segítséget kérő embereket. Pozitív, hasznos tapasztalatok megosztása helyett tudatlannak állítják be azt, aki kérdezni mer. Mintha soha nem jártak volna közösségbe és nem élték volna meg, hogy minden ember más. Vannak erősségeink és gyengeségeink, egy dolognak nem lehetünk híján, a gerincnek. A világot feketének és fehérnek látják, természetesen az alapján, hogy a saját véleményükkel ki/mi egyezik meg. Gyakran persze még használható véleményük sincs, csak hangot adnak egyet nem értésüknek, alternatív megoldással szolgálni nem tudnak.


Kíváncsi lennék, hogy vajon mekkora részük regisztrál eleve ártó szándékkal és ki az akit magával ragad a negativitás csordaszelleme!


2019. nov. 8. 11:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló! Én sokkal inkább gyakorlati kérdésekért látogatom ezt az oldalt. Így eddig abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy kérdés kiírása nélkül is megtaláltam a választ a bennem megfogalmazódott kérdésekre. Mert már mások érdeklődtek korábban a témában. Gyanakodás gyakran vezet téves következtetésekhez.
2019. nov. 8. 11:49
 12/20 A kérdező kommentje:
Négyes és kilences válaszoló! Pont ezzel a hozzáállással nem tudok mit kezdeni. Te csak barátként vagy ellenségként tudsz másokhoz viszonyulni?
2019. nov. 8. 11:59
 13/20 A kérdező kommentje:
Hetes válaszoló! Rád nem igazán vagyok már kíváncsi. Téged besoroltalak abba a bizonyos 41.473628 %-ba, aki ártó szándékkal regisztrál. 😉
2019. nov. 8. 12:05
 14/20 A kérdező kommentje:
Hatos válaszoló! Sajnálom, hogy ilyen sok rossz tapasztalatod van! De hidd el, hogy te tartozol a szerencsésebbek közé! Inkább legyen valaki érzékeny, mint lelkileg sivár!
2019. nov. 8. 12:12
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
De most erre milyen választ vársz? Nyilvánvaló, hogy azért tetted fel a kérdést mert beszólt neked valaki. Tudod, hogy ilyenek az emberek, felnőtt vagy (gondolom) van már valamennyi tapasztalatod az emberekkel, tudod hogy mennyi ilyen van és hogy miért ilyenek. Kezeld már felnőtt módon, minek kattogsz ezen ennyit, hogy kérdést is kiírsz róla? Ez ettől nem fog megváltozni.
2019. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
26%
Inkább azt a kérdést linkeld be, ahol ennyire darabokra törték a lelked, lehet hogy te vagy ultraérzékeny, vagy egyszerűen síkhülye és csodálkozol, hogy a kérdésed színvonalához hasonló válaszokat kapsz.
2019. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%

Én most gondolkodom azon, hogy töröltetem a regem, mert annyi itt a hülye, taknyos gyerek.


Az is érdekes,. hogy nincs olyan opció, hogy regisztráció törlése, még külön írjak emailt. pff

2019. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 Már van ilyen opció, tudod magadnak is törölni
2019. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16: És mégis mi a fenének linkelje be? Hogy a magadfajta kötözködős azon kezdjen el csámcsogni, elmenjen OFF-irányba a téma, és szét legyen trollkodva a kérdés? Feltételezem, hogy te is a kérdező által felvázolt típusba tartozol.
2019. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
16-os! Nem tudom a kérésedet teljesíteni, mert lehetetlen belinkelnem egy nem létező kérdést. Sajnos nem vagyok időutazó, hogy a múltban kiírjak egyet. Ha lenne ilyen képességem, akkor is fontosabb dolgokra használnám. Ha szépen megkérnél és elmondanád, hogy hol siklott ki az életed és lettél ilyen savanyú ember, akkor talán még neked is segítenék.
2019. nov. 9. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!