Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Öngyilkosságról szóló kérdést...

Öngyilkosságról szóló kérdést milyen alapon törölnek?

Figyelt kérdés

Az imént volt egy kérdés fájdalommentes módszerről. Gondoltam elbeszélgetek vele, ha ilyenen gondolkodik, és talán nem csinál hülyeséget. De már törölték addigra.

Ha most valaki ezért gyógyszerezi be magát pl., akkor nem lesz lelkiismeret-furdalása annak aki töröltette illetve aki törölte?



2020. febr. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Múltkor én olyan kérdést jelentettem, hogy egy ember bevett egy doboz gyógyszert és kiírta ide, hogy ezt tette és meggondolta magát és mit tegyen. Már másnap volt, amikor láttam, jelentettem, törölték a kérdést. Szerintem ennek nem itt a helye.
2020. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
11: Miért ne lenne itt a helye? Hülyeséget csinált, belátta, és tanácsot kért. Ha mondjuk valaki valamiféle háztartási balesetet szenved (megvágja magát, eltöri valamijét stb.), és idejön tanácsot kérni, akkor szerinted annak sincs itt helye?
2020. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
57%
Ellenkezik a GYIK szabályzatával. Plusz ha valaki rosszul van, magára hívja a mentőt. Ha ereje van kérdést kiírni, akkor a mentőt is ki tudja hívni.
2020. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
Amúgy is már megkapta a válaszokat, mielőtt töröltettem. Szóval már magára hívta a mentőt.
2020. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Plusz, a moderátorok nem törölték volna, ha a kérdésnek itt lenne a helye. Attól, hogy jelentem, nem törlik automatikusan.
2020. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
6%
Most is jelentettem egy önngyilkossságról elmélkedő kérdést. Amúgy azt kéne, hogy ráküldeni a mentőt az öngyilkosságról fantáziálókra. Aki veszélyes magára, segítséget kap, biztonságban lesz - a többiek meg. Megtanulják, hogy az öngyilkosságról való elmélkedés nem való a figyelemfelkeltésre.
2020. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy tudom, hogy bűncselekménynek számít, ha valaki konkrét tanácsokat ad öngyilkossághoz.



Amúgy én is azért élek még, mert nem ismerek fájdalommentes módszert. Az emeletről leugrás nem az és végződhet rosszul is, gyógyszer pláne nem az, mérgezés szintén. És pont az első mondatom miatt máshol se lehet tanácsokat keresni. Vagy valami eldugott oldalon biztos...

2020. jún. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
38%

Kikérem ezt azok nevében, akik megadnának mindent, csak, hogy ne legyenek rákosak vagy ne a haláltusájukat kelljen vívniuk egy baleset miatt.


Gondolom, a szituáció az, hogy senki sem szeret, a suliban, munkahelyen nem érzed magad jól nem csak mások miatt, de olyat kell csinálni, amit utálsz, fáradt és fásult vagy már, nem hagyod el a lakást se, a pszichológus nem segített és utálod magad is, esetleg meghalt valakid vagy molesztáltak téged, a gyerekkorod is egy pokol volt.


Közben annyi a gondod, hogy túl jó dolgodban nem tudod már mihez kezdj, felnagyítasz gondokat vagy a múltba kapaszkodsz és írod ott a komolytalan ökörségeidet.


Hát kikérem ezt az osztálytársnőm nevében, aki el se kezdhette az általános negyedik osztályt már soha vagy az unokatesóméba, aki esküvő után a legnagyobb álmát valóra váltva már nem tudott gyereket nemzeni, mert a sors elvitte.


Könnyebb Neked itt ezt játszanod, ahelyett, hogy összeszednéd magad.


- változtass az étrendeden mert valószíneg valamilyen tápanyagot nem viszel be a szervezetedbe vagy sok, notórius a luxuskalória (olyan étel, amiből nem profitál a szervezeted)


- esetleg kérj teljes laborvizsgálator, hogy megnézd, nincs e valami olyan gondod, amitől levert vagy. Szedhetnél vasat vagy magne b6-ot multivitaminokat.


- sportolj valamit. Akár kocigni is eljárhatsz, egy appot is rátölthetsz a telefonodra, amivel kihívásokat csinálhatsz magadnak.


- szellemileg is tedd magad boldoggá. Tanulj új nyelvet hobbiszinten vagy olvass, járj énekkarba, rajzszakkörre, stb


- járj olyan helyekre, ahol segíthetsz valódi gondokban küzdőknek (pl leukémiás gyerekelnek) vagy foglalkozz idősekkel, esetleg ha feszengsz, menhelyre bemehetsz, mint önkéntes.


- Nem segített három pszichológus? Majd fog a negyedik. Mint ahogy ki lehet fogni zsinórban három rossz fodrászt, stb a negyedik előtt


Ja és ez nem vagy/vagy, hanem az összeset kövesd.


Akármit megtámadsz ezekből a pontokból, csak kifogás, amit nem fogadok el. És itt nem kell most versenyezni, hogy beírsz valamit amivel megcáfolod és én hú, de szégyellni fogom magam, mert nem fogom. Ott van pl a dédnagyapám, aki meghalt a háborúban és élőben nem lehetett a gyerekeivel már, amíg felnőttek. Szóvalén nem szégyellem majd magam, akármilyen kifogással is állj elő, helyette szégyelld inkább magad.


Üdv,


Egy volt alkoholista apa és egy háromszor daganatos nő lánya, akit vertek az osztálytársai a magyarsága miatt és egyszer meg is próbálták ölni - csak, hogy értsd, hogy nem egy kacsalábon forgó palotából pötyögte ezt le neked egy gondtalan hercegnő - hanem én szóltam hozzád.

2020. jún. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
49%

18-as.


Kicsit hűtsd le magad, mert nincs jogod eldönteni, kinek mekkora a baja.


Valaki fiatalon meghalt. Jó. És?



Amúgy valószínűleg én is meg fogok, súlyos egészségügyi gondjaim vannak. Ha a rákszűrés negatív is lesz, 50 éves koromig húzom max.



Amúgy tényleg szégyelld magad látatlanban ítélkezés miatt. Nemcsak neked meg az ismerőseidnek rossz ám

Ja meg szerintem senkit se érdekel, hogy (mások szerint) kinek rosszabb.

2020. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
22%
16: Hú, most is jelentettél, és idejössz verni magadat rá! Gratula, nagy taps!
2020. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!