Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Öngyilkosságról szóló kérdést...

Öngyilkosságról szóló kérdést milyen alapon törölnek?

Figyelt kérdés

Az imént volt egy kérdés fájdalommentes módszerről. Gondoltam elbeszélgetek vele, ha ilyenen gondolkodik, és talán nem csinál hülyeséget. De már törölték addigra.

Ha most valaki ezért gyógyszerezi be magát pl., akkor nem lesz lelkiismeret-furdalása annak aki töröltette illetve aki törölte?



2020. febr. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Labor meg más vizsgálatok rendben vannak, tehát nem vagy beteg. Rosszulléteid vannak, mert lelkileg nem vagy jól. 4 éve depressziós voltam, akkor volt orrvérzérzésem, gyomorbajom, szédültem, állandóan meg voltam betegedve, stb. Pedig labor is rendben volt, doki sem talált semmit. Amint kilábaltam a depresszióból, fizikailag is rendbejöttem.


Miért nem tudod azt csinálni, amit szeretnél? Milyen akadályba ütközöl?

2020. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Nem vesznek fel munkahelyre, ha meg igen, akkor átvágnak és a pozíció végül nem az.


Hogyan lábaltál ki a depresszióból?



Az a gond, hogy a vizsgálatok nem nyugtatnak meg.

Jó lenne egy terheléses EKG, mert extrémen nem bírom a hirtelen terheléseket, pl emelkedő egy túrán.

A szívultrahangon olyan extrém értékek jöttek ki, hogy rákeresve a neten az ennél sokkal jobb értékek is már szívnagyobbodásra utalnak.

Amúgy enyhe visszafolyás miatt csináltatták az egyik magáncégnél, ahova a volt munkahelyem fizette be a dolgozóit.

A vérképemen néhány csillag van (de gondolom kinek nem), kivétel a koleszterint. Az önmagában csillaghullás. Ugyanakkor a rákos nagyszüleimnek is jó volt a vérképe, kb ugyanannyi csillaggal, mint nekem.



Kiskoromból is olyan emlékeim vannak, hogy a nálam 5 évvel fiatalabb szomszéd srácnál mindenben gyengébb is meg ügyetlenebb is vagyok. Azaz amikor én 9 voltam, ő még csak 4 pl, vagy amikor én 10, ő 5 és erősebb nálam.

Extrém, amennyire nem bírok egy túrát vagy bowlingozni vagy tananyagot felfogni.


Megnyugtató lenne, ha "csak" lelki oka lenne és elmúlna annak megoldódásával.

Én is életrevaló szeretnék lenni.

2020. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Klinikai szakpszichológus segítségével. És pár pszichológus után találtam az igazira. Plusz, emellett az alkotás segített nekem.
2020. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Hát, köszönöm!

Egy fokkal már ez az üzenetváltás is segített!



Bár még mindig értéktelennek tartom magamat! ;)

2020. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!