Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Öngyilkosságról szóló kérdést...

Öngyilkosságról szóló kérdést milyen alapon törölnek?

Figyelt kérdés

Az imént volt egy kérdés fájdalommentes módszerről. Gondoltam elbeszélgetek vele, ha ilyenen gondolkodik, és talán nem csinál hülyeséget. De már törölték addigra.

Ha most valaki ezért gyógyszerezi be magát pl., akkor nem lesz lelkiismeret-furdalása annak aki töröltette illetve aki törölte?



2020. febr. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
9%

Húha, ez...


Nem új.


Nem foglak sajnálni, rákos is volt a családunkban és küzdött.


Egy szóval sem írtam, hogy nekem rossz lenne. Azt se hogy az ismerőseimnek. Látom a szövegértés nem megy, kisnyuszi. ;)


A saját példámat azért írtam, hogy lásd, hogy nem csak az öngyilkosság a megoldás a halott ismerőseimről meg azért írtam, mert ők szívesen cserélnének veled és élnének. Ennyi.


Többet felesleges magyaráznom, mert úgyis félreértelmezel mindent és mérgező emberekből már volt elég az életemben.

2020. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
9%

Hiába küldesz undorító privátot, csak téged minősít, hogy ocsmány módon rám támadsz, mert nem akarom, hpgy fontolgasd, hogy megöld magad.


Értsd már meg, hogy ezerszer értékesebb vagy, mint hiszed.

2020. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
35%
Már miért lenne egy ember értékes? Pláne ha 8 milliárd van belőle.
2020. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
9%

Hát kisnyuszi, tudod miért vagy értékes? Mert belőled csak egy van.


Erről ennyit.


Enkinek sincs olyan ujjlenyomata mint Neked. Senki se egyezik meg veled 100 százalékban se kívül, se belül.


Írhatsz ocsmànyságor, hívhatsz vernivalónak, de akkor sem akarom, hogy egy értékes ember azon gondolkozzon hogy magának ártson.


Ahogy két ugyanolyan hópehely sincs, két ugyanolyan ember sincs.

2020. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
49%

Ha lepontoztok, akkor is bűncselekmény másoknak konkrét öngyilkossági tanácsokat adni. Sőt, tudtommal az oldalaknak épp ezért kötelessége törölni az ilyesmit, vagy bármi olyan kérdést, topikot, amit teret adhat ennek.

Ha lennének könnyen elérhető tanácsok, sokan már nem élnénk.

Ha nem igaz, amit írtam, várok cáfolatot. Térítést nem kérek privátban, egyik felekezet, vallás stb követőjétől sem.


"esetleg kérj teljes laborvizsgálator, hogy megnézd, nincs e valami olyan gondod, amitől levert vagy. Szedhetnél vasat vagy magne b6-ot multivitaminokat."


1 - 1.5 évente van labor és szedek magnézium+B6 készítményeket. A vasam jó szokott lenni.


"sportolj valamit. Akár kocigni is eljárhatsz, egy appot is rátölthetsz a telefonodra, amivel kihívásokat csinálhatsz magadnak."


Heti 2,5-3 óra sport megvan. Ősztől ha bent kell poshadni az irodában és az egyetemen is, nem lesz meg ennyi mozgás, de nyáron még van lehetőségem.



"szellemileg is tedd magad boldoggá. Tanulj új nyelvet hobbiszinten vagy olvass, járj énekkarba, rajzszakkörre, stb"


Ha az élet nem lenne egy ekkora kalap szr, akkor jobb kedvem lenne. Amíg egy ekkora szr, jogot formálok az érzelmeim megélésére és az őszinteségre.

Amúgy vannak hobbijaim, köszönöm. Időm általában már nincs rájuk, mert a kötelességeim felére-harmadára van időm.



"járj olyan helyekre, ahol segíthetsz valódi gondokban küzdőknek (pl leukémiás gyerekelnek) vagy foglalkozz idősekkel, esetleg ha feszengsz, menhelyre bemehetsz, mint önkéntes."


Mégis mi alapján mered eldönteni, mi a valódi probléma, pláne látatlanban?

Amúgy állatmenhelyen voltam önkéntes. Sokkal többre tartom őket, mint a legtöbb embert.


" Nem segített három pszichológus? Majd fog a negyedik. Mint ahogy ki lehet fogni zsinórban három rossz fodrászt, stb a negyedik előtt"


Na nem mondod?

2020. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
9%
Jó, bocs, hogy segíteni akartam... Szia!
2020. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
49%
Na most mi a bajod velem?
2020. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
9%

Nem én pontozlak le.


Az újabb pocskondiázó leveledet is köszönöm, kérlek ne küldj többet. Mivel látszik, hogy direkt nem akarod értelmezni, amit írtam, ezért nem reagálok. Nem is érdemes, mert, ahogy írtad is, kötözködésnek veszed.


Kérlek ne írj több privátot!

2020. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

Utolsó figyelmeztetés. Már el se olvastam a kifogásokkal teli, nyomdafestéket nem tűrő levelet, csak nagy vonalakban és még mindig nem támogatom az öngyilkosságodat.


Ha küldesz még levelet, képernyőképet készítek az összes üzenetedről és elküldöm a moderátoroknak, akik, ha jól értem a szabályzatot, letiltanak.

2020. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
29: Beállíthatod, hogy nem akarsz tőle több üzenetet.
2020. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!