Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Öngyilkosságról szóló kérdést...

Öngyilkosságról szóló kérdést milyen alapon törölnek?

Figyelt kérdés

Az imént volt egy kérdés fájdalommentes módszerről. Gondoltam elbeszélgetek vele, ha ilyenen gondolkodik, és talán nem csinál hülyeséget. De már törölték addigra.

Ha most valaki ezért gyógyszerezi be magát pl., akkor nem lesz lelkiismeret-furdalása annak aki töröltette illetve aki törölte?



2020. febr. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
9%
Igen, de biztos szeretnék benne lenni, hogy más fiókból sem ír nekem.
2020. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

És még mindig küldi tovább az üzeneteit. :D Most már leírta, hogy igazából nincs semmi szervi gondja. Na legalább megnyugodtam, hogy nincs komoly baja, bár akkor sem megoldás az öngyilkosság. De ezért támadni, mert segíteni akarok?


Na jó, mégsem írok a modoknak, troll, mint kiderült, nincs veszélyben, nem kell ráhívni a mentőt, mert nem önveszélyes.

2020. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

Nincs más fiókom.


Legalább azt szívesen olvastam volna, hogy szerinted akkor mit csinálok rosszul.


Felőlem tiltathasz, alapból rühellem az embereket, na az ittenieket méginkább.

Magam is törölni szoktam a fiókjaimat, mert fáj, amilyenek itt a felhasználók



Öngyilkosjelöltet pedig nem úgy beszélünk le, hogy még ezret belerúgunk.

2020. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

Csak a gyomrommal, a szívemmel, a tüdőmmel, az izmaimmal és az orrmelléküregeimmel vannak szervi gondok.


Egyébként a szervi gondoknál sokkal nagyobb bajok léteznek.

2020. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
57%
31: Az ellen sajnos nincs megoldás, mert ha ki is tiltják, más IP-ről újraregisztrálhat, és megint írhat. Valaki mesélte már, hogy egyszer kifogott egy ilyet, naponta több tíz privát üzenete jött, és végül miatta kellett megszüntetnie a fiókját és újraregelni.
2020. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Egyszer sem rúgtam beléd. Te értesz minden mondatot félre, az meg természetes, hogy megvédem magam, ha otromba stílusban írsz. Ez nem úgy megy, hogy Te nekem támadhatsz, de én nem szólhatok rád.
2020. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
40%

18-as, 21-es válasz provokáció. Én még kevesebbre tartom az életet, de simán bárki megteheti nagával, miután egy ilyen ocsmányságot elolvas.


Majd miután megtudtad, hogy az összes tanácsod szerint élek már eleve, még tizet belém rúgtál.

2020. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
35, igazad van, remélem nem jutok a sorsára és nem kell újra regisztrálnom.
2020. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudnának mentőt küldeni valakire, akiről semmit sem tudnak? Mondja már meg valaki.
2020. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

39, ip címet lenyomozzák. Amennyire én tudom. Pl, ha Pirike egy nap öngyilkos lest, megnézik a gépét, mert megnézik, hogy valaki rávette e erre, valaki biztatta e a tettére, valaki adott e tanácsot, valaki egyáltalán tudott e arról, hogy mit tervezett. Az öngyilkosságban valakit segíteni vagy buzdítani rá, bűncselekmény, ami börtönbüntetést von maga után. Na már most ebbe az is beletartozik, hogy tudtál róla, mit tervez, de nem tettél semmit.


Na, így van az, hogy, ha jól tudom, akkor felkeresik vagy azt a személyt, akivel Pirike bestélgetett vagy a honlap üzemeltetőjével veszik fel a kapcsolatot és megkérdezik, hogy miért nem szólt pl a felhasználó a honlap üzemeltetőjének.


Amúgy, amikor az anorexiásokat a gyógyulásban segítő csoport aktív tagja voltam, ott is előfordult pár kijelentés, hogy valaki öngyilkos lesz és a vele azonos országban levő csoport tagja vette fel a kapcsolatot a hatóságokkal, hpgy menjenek ki, nézzék meg, hogy jól van e, életben van e, biztonságban van e.

2020. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!