Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha már úgy is téma: ti milyenr...

Tevenyereggyarto kérdése:

Ha már úgy is téma: ti milyenre csinálnátok a Gyakori Kérdéseket ?

Figyelt kérdés

Ez az új dizájn nekem nem tetszik és ahogy látom a többségnek se. Elég durván beszélünk róla ami azért sértő lehet az oldal tulajdonosainak, gondolhatják ,hogy “ezeknek a magyaroknak semmi se jó, ha nem tetszik csinálj jobbat!”. Na de ti milyenre csinálnátok ?

Az én elképzelésem: visszaraknám az eredeti dizájnt vagy valami hasonlót. A lényeg ,hogy kontrasztosabb legyen ,hogy jól elkülönüljenek az egyes válaszok s kérdezők kommentjei mert így nagyon egybefolyt minden.

Visszaraknám a régi pontozást. Ez a nevek melletti zöld pipák nem túl egyértelműek (már ha ezek a régi százalékokat helyettesítik). Szerintem jobb volt mikor számokkal írta ki ,hogy ki hány százalékos. Sokszor ez alapjàn ismertem fel az anonim válaszolókat. Viszont ,hogy melyik választ mennyi %-ra értékeltek az maradhatna, tetszik ,hogy színeződik az értékelés alapján.

Az ,hogy értesít ha új válasz érkezett az is tetszik, jó ötlet.

Amit még hozzáadnék az az ,hogy fényképet lehessen beszúrni illetve a kommentjeink utólag módosíthatók vagy törölhetők legyenek.



2020. máj. 12. 19:07
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Na, megint más lett. Most már a fejléc lett színes. Szerintetek milyen ?

Szerintem most azért mégis csak jobban elkülönülnek a kommentek, de még így is sok a fehér. Talán ha a kommentek háttere visszakapná azt a halvány kék és zöld árnyalatot ami az ezelőttibe volt, vagy nem is tudom. Mobilon kicsit fura, mintha csíkokra lenne szedve az oldal mert a fejléc kivételével minden más fehér.

2020. máj. 14. 18:17
 12/50 Vinkó Márton ***** válasza:
81%
Végre színes a fejléc, na így már átláthatóbb. Még a kérdező kérdésében írt példákat, amiket ő csinálna, vethetnék be. Amellett meg valójában már csak a hátteret kéne kevésbé vakítóra csinálni és akkor szerintem örülhetünk.
2020. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Nekem most már kezd egész átlátható lenni, nem folyik annyira össze az oldal. Az első változat olyan volt, mint mikor rossz a hálózat és nem tölt be rendesen az oldal. :-D Most már nem annyira vészes.
2020. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
67%
Kisebb betüméret es sorköz. Ugy sokkal gyorsabban lehet olvasni,àtböngészni
2020. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Nekem nincs bajom a betümérettel, talán a sorköz tényleg lehetne dgy picit nagyobb, de szerintem nem vészes.


Amúgy csak szerintem lett színezve a héttér ? Mintha fehérebb lett volna ezelőtt, most mintha lenne egy kis színe.

2020. máj. 14. 21:19
 16/50 A kérdező kommentje:
*háttér
2020. máj. 14. 21:30
 17/50 anonim ***** válasza:
Biztos nem raktam volna fel a nevek mellé a százalékot, mert pl a politika témakörben teljesen használhatatlan.
2020. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
A régi dizájnal elég eredeti volt az oldal, most viszont olyan, mint akármelyik külföldi kérdez-felelek oldal.
2020. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Legalàbb lehetne kicsinyiteni. Engem nagyon zavar hogy egy kérdés lefed fél-, vagy egy teljes képernyöt. Sokkal gyorsabban lehet olvasni ha kisebb a magassàg es igy szélesebbek a sorok.
2020. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Én a régi dizájnt modernizáltam volna. Ez nem modernizálás, hanem amortizálás.
2020. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!