Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha már úgy is téma: ti milyenr...

Tevenyereggyarto kérdése:

Ha már úgy is téma: ti milyenre csinálnátok a Gyakori Kérdéseket ?

Figyelt kérdés

Ez az új dizájn nekem nem tetszik és ahogy látom a többségnek se. Elég durván beszélünk róla ami azért sértő lehet az oldal tulajdonosainak, gondolhatják ,hogy “ezeknek a magyaroknak semmi se jó, ha nem tetszik csinálj jobbat!”. Na de ti milyenre csinálnátok ?

Az én elképzelésem: visszaraknám az eredeti dizájnt vagy valami hasonlót. A lényeg ,hogy kontrasztosabb legyen ,hogy jól elkülönüljenek az egyes válaszok s kérdezők kommentjei mert így nagyon egybefolyt minden.

Visszaraknám a régi pontozást. Ez a nevek melletti zöld pipák nem túl egyértelműek (már ha ezek a régi százalékokat helyettesítik). Szerintem jobb volt mikor számokkal írta ki ,hogy ki hány százalékos. Sokszor ez alapjàn ismertem fel az anonim válaszolókat. Viszont ,hogy melyik választ mennyi %-ra értékeltek az maradhatna, tetszik ,hogy színeződik az értékelés alapján.

Az ,hogy értesít ha új válasz érkezett az is tetszik, jó ötlet.

Amit még hozzáadnék az az ,hogy fényképet lehessen beszúrni illetve a kommentjeink utólag módosíthatók vagy törölhetők legyenek.



2020. máj. 12. 19:07
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
72%

Nekem jobban tetszik az új elrendezés, sokkal átláthatóbb (pl. jelzi, ha új válasz érkezett egy kérdésre, amihez te is hozzászóltál), a régi dizájn persze nekem is hiányzik és van pár baki, pl. ez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1063864..

2020. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

nekem olyan tetszene, mint a német nyelvű GuteFrage


(mondjuk nem biztosan vennék át mindent, pl más színnel, stb.)

2020. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 tabaki ***** válasza:
100%
Egyre inkább hiányolok egy olyan funkciót, hogy a lepontozós trollkodást jelenteni lehessen. Most például a Számítástechnika rovatban tevékenykedik egy ilyen mókamester, aki abban leli örömét, hogy lerontja a hasznos válaszok százalékát, természetesen mindenféle indoklás nélkül. Ha a moderátor egyetért az észrevétellel, mondjuk megjeleníthetné a csínytevő nickjét a százaléka helyett, hadd tanuljon egy kis felelősségvállalást. Nem remélem, hogy ez valaha megvalósul, de az oldal hitelességének jót tenne, és olyan jól esik elképzelni...
2020. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

#43


jó ötlet, csak nehéz megvalósítani azt, hogy a trollt eltávolítsák (vagy inkább leállítsa a trollkodást), mivel nem látszik, hogy ki mire "szavazott"


de amúgy már van ilyen hasonló funkció: ha valaki a többség ellenkezőjét (tehát majdenem mindenki: hasznos; egy/kettő: nem hasznos) értékeli, akkor pontot vonnak le, csak ezzel az a baj, hogy a nem trollokat, akiknek mégis más a véleményük (vagy inkább szerintük mégis/mégsem hasznos a válasz), azokat is "megbüntetik" ezzel

2020. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Egy troll 30 helyről lép be, hogy övé legyen a többség.
2020. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
#6 hogy tudom igy megcsinalni?????????????????????
2021. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

#46


Chrome-ban:

Linksávba: chrome://flags/

Search flags -> dark

Force Dark Mode for Web Contents

Enabled with... (amelyik jobban tetszik)


Ezzel csak annyi a baj, hogy nem csak a gyakorit sötétíti be, hanem az összes oldalt.



De külön kóddal is lehet változtatni a témán. Nekem pl most az utolsó van használatban:

[link]


Ezekhez kell vagy Stylish vagy Tampermonkey + maga a téma. Én Tampermonkey-t használok, mert a Stylish gyakran omlott össze.


Témák: [link]

Tampermonkey: [link]

Stylish: [link]


Megjegyzés: Tampermonkey-al az Install style as userscript-ra kell kattintani a témáknál, Stylish-al az Install with Stylish-ra.

2021. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Ha már fekete téma: nem tudom itt volt-e szó róla de az újítások közt ott van ez is. Az oldal alján ott a “sötét mód bekapcsolása”. Szerintem ez is hasznos funkció, igaz én a világosat szoktam meg.
2021. ápr. 12. 15:37
 49/50 anonim ***** válasza:
#47 ok koszi! telon mar meg is csinaltam. gepen be lehet igy allitani?
2021. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
meg tudtam ott is. Koszike!
2021. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!